Na razie nie wiadomo kiedy do oktagonu UFC powróci mistrz wagi ciężkiej, Daniel Cormier. Wiadomo natomiast, że odłożył on w czasie plan związany z przejściem na sportową emeryturę. Jednym z potencjalnych rywali na powrót do klatki Cormiera jest oczywiście Brock Lesnar, o którym mówi się w kontekście tego starcia od dawna. Javier Mendez, główny trener Daniela Cormiera w audycji BJPenn Radio powiedział, że to właśnie Brock powinien być następnym rywalem Daniela.

Ja chciałbym, żeby rywalem Daniela był Brock, i żeby to była ostatnia walka Cormiera. Tego bym chciał. Zawsze mówiłem o tym otwarcie. Dzięki temu Daniel dostałbym największą w życiu wypłatę, na którą zasłużył i odszedł spokojnie na emeryturę, tak jak to zaplanował. Na razie walki z Brockiem nie ma jeszcze na stole, ale jeśli będziemy naciskać, może w końcu uda się do niej doprowadzić. Sam nie wiem.

Mendez przedstawił również swoje spojrzenie na rewanżowe starcie Cormiera ze Stipe Miocicem.

Nie wiem na co czeka Stipe. On powinien walczyć jak każdy inny. Większość zawodników, którzy przegrali w taki sposób nie czeka na rewanż, tylko walczy z kimś innym.

1 KOMENTARZ

  1. Ja tam sądzę, że będzie DC vs Jones 3I Cormier jeszcze się zasiedziZawalczy z Lesnarem jak ten wejdzie do oktagonu, może MiocicemOdprawi francuskiego MokabeJeśli jeszcze Jon Jones się nie wywali z rozgrywki będzie miał ostatnią szansę go pokonaćI wtedy emeryturaW sumie w półciężkiej jest jedyną osobą która ma tak duże szanse pokonać Pikograma

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.