John Kavanagh to główny trener SBG Ireland, gdzie do walk przygotowuje się m.in. Conor McGregor. Będący w narożniku Irlandczyka Kavanagh po walce z Khabibem Nurmagomedovem krótko skomentował wynik tego pojedynku.

Kolejna noc, która przejdzie do historii. Niesamowita atmosfera. Pełna emocji techniczna walka. Wszystko to sprawia, że MMA jest tak wielkim sportem. Trochę szkoda tego co stało się na koniec. Idziemy dalej.

McGregor zaraz po walce z Khabibem na swoim profilu na Instagramie dał znać, że jest zainteresowany rewanżem z Rosjaninem. Po tym co jednak stało się po walce, nie wiadomo co dalej stanie się z Nurmagomedovem. Na ten moment całym zajściem zajmować się będzie Komisja Sportowa stanu Nevada.

Trener Conora będzie gościem komentatora UFC, Joe Rogana, w jego podcaście Joe Rogan Experience, gdzie z pewnością opowie więcej o tym co wydarzyło się podczas minionej gali oraz o współpracy z zawodnikiem jak McGregor.

34 KOMENTARZE

 1. Technika Khabiba faktycznie na najwyzszym poziomie.

  Conor ładnie technicznie odklepal, ulozenie dłoni gdy robił tap, tap, tap? Klasa.

  :juanlaugh:

 2. Technika Khabiba faktycznie na najwyzszym poziomie.

  Conor ładnie technicznie odklepal, ulozenie dłoni gdy robił tap, tap, tap? Klasa.

  :juanlaugh:

  No i dobry timing

 3. Cały sztab mcgregora robi na nim takie siano, że w chuju mają jakieś porażki. Już wszystkim humory wróciły do normy po imprezce na pokładzie odrzutowca lecącego z vegas do dublina

  :baldwinwhiskey::Duke3d:

 4. Kavanagh trochę jak Edmund.

  Nie przesadzaj, do Edmunda to on nie ma podjazdu, nikt tak nie ciągnął na dno zawodników jak legendarny edmundo

 5. Conor ładnie technicznie odklepal, ulozenie dłoni gdy robił tap, tap, tap? Klasa.

  Klepanie oczywiście eleganckie, przede wszystkim w czas. Są tacy, którzy tego nie potrafią i budzą ich dopiero po ogłoszeniu werdyktu, a zdrowia już nikt nie odda.

 6. Klepanie oczywiście eleganckie, przede wszystkim w czas. Są tacy, którzy tego nie potrafią i budzą ich dopiero po ogłoszeniu werdyktu, a zdrowia już nikt nie odda.

  Ciężko zasnac po naciskowce na szczękę :roberteyeblinking:

 7. Ciężko zasnac po naciskowce na szczękę :roberteyeblinking:

  Chyba, że to była dźwignia na kark. Nie jestem fachowców od chwytów, ale dużo wczoraj pisano na ten temat.

 8. Przynajmniej jedno jest pewne, ten autobus to nie byla ustawka, jak niektorzy pisali. A ruskie to wariaty i nie ma u nich hoolywoodzkiego wyczucia taktu lol

 9. Wszyscy z SBG ostatnio dostali wpierdol, osiągnęli dany poziom i się zatrzymali w miejscu. Coach też już ma swoje biznesy na boku.

 10. Straszne głupoty od kołcza::clintdis:: Nie wiem, czy jest tak bardzo oderwany od rzeczywistości, czy po prostu nie zależy mu już na tym jak te walki się potoczą.

  -nic mądrego się w historii nie zapisze;

  -walka nie była emocjonująca, była niestety jednostronna;

  -techniką imponował Khabib, a Conor może z dwa razy zastosował obronę przed obaleniami zupełnie będąc wyłączony z najsilniejszego punktu, czyli ciosów;

  -po tym co się stało, MMA znów spadło do otchłani bicia się po mordach i niezrównoważonych psychicznie ludzi, mnie to się podobało(chore, wiem), ale normiki będą miały pożywkę;

  -nigdzie nie idziecie, wy cofnęliście się po tej walce, bo popełniliście te same błędy co z Nate'm i dodatkowo pojawiły się nowe.

  W pewnym sensie lubię tego gościa, ale zbłaźnił się tym wpisem. Ktoś od sociali go napisał?

 11. Spanikowany zapaśnik posadził go na deski w stójce, zdominował zapaśniczo a na sam koniec poddał. Lepiej być nie mogło 🙂

 12. Spanikowany zapaśnik posadził go na deski w stójce, zdominował zapaśniczo a na sam koniec poddał. Lepiej być nie mogło 🙂

  Kiedy walka?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.