Mimo długiej walki o przygotowanie gali UFC 249 i kolejnych wydarzeń, organizacja UFC musiała ostatecznie odwołać najbliższe gale. Na razie nie wiadomo kiedy wszystko wróci do normy i amerykańska marka będzie mogła ponownie wpuścić zawodników do swojego oktagonu.

Zobacz również: Gala UFC 249 została odwołana!

Szef UFC powiedział, że zdecydował się na krok z zawieszeniem działalności po tym jak otrzymał taką prośbę od szefostwa ESPN i firmy Disney. Zapewnił też jednak, że zadba o wszystkich zawodników, których UFC ma kontrakcie.

Rozwój sytuacji związany z odwołaniem gal nie spodobał się trenerowi Henry’ego Cejudo. Mistrz się bić podczas na początku maja, podczas gali UFC 250. Eric Albarracin komentując sytuację napisał w mediach społecznościowych.

Gdzie do ku**y był Disney i ESPN gdy UFC mówiło nam, żebyśmy dalej trenowali, bo walki będą się odbywać?

Ten wpis zniknął szybko z profilu Albarracin i został zastąpiony innym tweetem:

Albarracin dodał później też, żeby nie mówić tylko o zawodnikach gali UFC 249 i nie zapominać o tych, którzy szykowali się do kolejnych wydarzeń.

11 KOMENTARZE

 1. Gdzie do ku**y był Disney i ESPN gdy UFC mówiło nam, żebyśmy dalej trenowali, bo walki będą się odbywać?

  :gdzie:

 2. słyszałem, że w biedronce do wykładania towaru potrzebują.

  Sklej już za przeproszeniem pizde z tą pracą w biedronce, na budowie itd. Chłopaki ciężko zapierdalali by moc robić to zawodowo, wydali kase na przygotowania do walk, które się nie odbeda.

 3. Sklej już za przeproszeniem pizde z tą pracą w biedronce, na budowie itd. Chłopaki ciężko zapierdalali by moc robić to zawodowo, wydali kase na przygotowania do walk, które się nie odbeda.

  takie czasy.

 4. Kupił ciemnotę od Łysego a teraz strzela focha. Jak myślał, że UFC jest ważniejsze od rządu federalnego to teraz się przekonał, że tak nie jest.

 5. słyszałem, że w biedronce do wykładania towaru potrzebują.

   

  Nie da rady wyłożyć towar z górnej półki

  Btw podobno w Shire robią turniej – tam jeszcze koronawirus nie dotarł

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.