israel adesanya robert whittaker

Eugene Bareman, trener Israela Adesanyi, nie kryje, że trzecia walka jego podopiecznego z Robertem Whittakerem nie jest czymś, czego by chciał.

8 lipca podczas gali UFC 290 Robert Whittaker zmierzy się z Dricusem Du Plesissem. Starcie to może wyłonić kolejnego pretendenta do pasa wagi średniej, który dzierży dziś Israel Adesanya. Mistrz mówi otwarcie o tym, że woli zmierzy się z Du Plesissem, bo z Whittakerem wygrał już dwa razy. Podobnego zdania jest Eugene Bareman, który w rozmowie dla Sky Sport powiedział:

Walczyliśmy z nim i od tamtej walki on bił się tylko raz, a my działaliśmy. Oczywiście, że gdy dają nam rywala, to z nim walczymy, ale wolimy, żeby nie był to ponownie Robert. Pokonaliśmy go już dwa razy, a od ostatniej przegranej on w sumie nie zrobił nic, aby zapewnić sobie kolejną walkę o pas. Wolimy wiec tego gościa z RPA, ale on najpierw musi przejść przez bardzo twardego rywala.

Whittaker ostatnią walkę stoczył podczas gali UFC w Paryżu, która odbyła się 3 września 2022 roku. Robert zmierzył się z Marvinem Vettorim i pokonał go na punkty. Whittaker znajduje się dziś na drugim miejscu rankingu wagi średniej organizacji UFC. Przed walką z Vettorim Whittaker przegrał drugi raz z Israelem Adesanyą.

Od czasu walki z Whittakerem Adesanya pokonał Jared Cannonier, przegrał z Alexem Pereirą i zrewanżował mu się w ostatniej walce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,706 komentarzy 35,702 polubień

Czy to nie przypadkiem ten sam grubas który chciał by cycu walczył z Hillem o drugi pas po tym jak dopiero co stracił i odzyskał swój?:wow:
Ładna hipokryzja, idź na burgera albo burito i ochłoń :kis:

Odpowiedz 5 polubień

F
Faryzejusz

ONE FC
Lightweight

2,366 komentarzy 4,762 polubień

No kurwa a to jego wina , że jest lata świetlne przed całą kategorią po za mistrzem , który też już pokonał każdego ? Jak ma problem to niech idzie do półciężkiej i tyle. Tam multum nowych wyzwań chyba , że majtki brązowe bo Jano już mu pokazał miejsce w szeregu.

Odpowiedz 1 Like

H
HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight

11,726 komentarzy 21,615 polubień

Nic takiego poza rozjebaniem każdego oprócz Adesanyi.

Odpowiedz 1 Like

Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

14,717 komentarzy 31,989 polubień

Trener Adesanyi zawsze pierdoli

Jeśli pokona Dricusa, ma #3 i #6 na rozkładzie, i mógłby Costę #5 jakby ich walka doszła do skutku

Bardziej zasłużył od kogokolwiek poza Polakiem Rodakiem Afrykanerem jeśli ten wygra

Odpowiedz polub

AldoRaine

Jungle Fight
Featherweight

253 komentarzy 1,286 polubień

Znowu Eugene i jego mądrości. Jeżeli jest trenerem, to niech trenuje zawodników. Zestawianie walk i ocenianie kto na co zasługuje niech zostawi matchmakerom i odpowiednim osobom w UFC. Jego opinia nie ma większego znaczenia. Jeżeli nie chcą walczyć z Robem to dlatego, że wiedzą, że jest najtrudniejszym i najbardziej niewygodnym dla Adesanyi zawodnikiem w tej wadze, a w drugiej walce gdyby Rob częściej narzucał presję, która działała mógłby śmiało mieć jedną wygraną rundę więcej i przechylić szalę wygranej na swoją stronę.

Odpowiedz polub

Bolesław

Legacy FC
Heavyweight

2,166 komentarzy 4,037 polubień

Trener Adesanyi ma rację. Boringtaker jedynie nudzi widzów

Odpowiedz polub