israel adesanya robert whittaker

Eugene Bareman, trener Israela Adesanyi, nie kryje, że trzecia walka jego podopiecznego z Robertem Whittakerem nie jest czymś, czego by chciał.

8 lipca podczas gali UFC 290 Robert Whittaker zmierzy się z Dricusem Du Plesissem. Starcie to może wyłonić kolejnego pretendenta do pasa wagi średniej, który dzierży dziś Israel Adesanya. Mistrz mówi otwarcie o tym, że woli zmierzy się z Du Plesissem, bo z Whittakerem wygrał już dwa razy. Podobnego zdania jest Eugene Bareman, który w rozmowie dla Sky Sport powiedział:

Walczyliśmy z nim i od tamtej walki on bił się tylko raz, a my działaliśmy. Oczywiście, że gdy dają nam rywala, to z nim walczymy, ale wolimy, żeby nie był to ponownie Robert. Pokonaliśmy go już dwa razy, a od ostatniej przegranej on w sumie nie zrobił nic, aby zapewnić sobie kolejną walkę o pas. Wolimy wiec tego gościa z RPA, ale on najpierw musi przejść przez bardzo twardego rywala.

Whittaker ostatnią walkę stoczył podczas gali UFC w Paryżu, która odbyła się 3 września 2022 roku. Robert zmierzył się z Marvinem Vettorim i pokonał go na punkty. Whittaker znajduje się dziś na drugim miejscu rankingu wagi średniej organizacji UFC. Przed walką z Vettorim Whittaker przegrał drugi raz z Israelem Adesanyą.

Od czasu walki z Whittakerem Adesanya pokonał Jared Cannonier, przegrał z Alexem Pereirą i zrewanżował mu się w ostatniej walce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,469 komentarzy 78,175 polubień

Czy to nie przypadkiem ten sam grubas który chciał by cycu walczył z Hillem o drugi pas po tym jak dopiero co stracił i odzyskał swój?:wow:
Ładna hipokryzja, idź na burgera albo burito i ochłoń :kis:

Odpowiedz 5 polubień

F
Faryzejusz

ONE FC
Super Heavyweight

2,632 komentarzy 5,995 polubień

No kurwa a to jego wina , że jest lata świetlne przed całą kategorią po za mistrzem , który też już pokonał każdego ? Jak ma problem to niech idzie do półciężkiej i tyle. Tam multum nowych wyzwań chyba , że majtki brązowe bo Jano już mu pokazał miejsce w szeregu.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of HeyPussyRUstillThere
HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight

12,607 komentarzy 24,505 polubień

Nic takiego poza rozjebaniem każdego oprócz Adesanyi.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,365 komentarzy 36,329 polubień

Trener Adesanyi zawsze pierdoli

Jeśli pokona Dricusa, ma #3 i #6 na rozkładzie, i mógłby Costę #5 jakby ich walka doszła do skutku

Bardziej zasłużył od kogokolwiek poza Polakiem Rodakiem Afrykanerem jeśli ten wygra

Odpowiedz polub

Avatar of AldoRaine
AldoRaine

Jungle Fight
Middleweight

345 komentarzy 1,920 polubień

Znowu Eugene i jego mądrości. Jeżeli jest trenerem, to niech trenuje zawodników. Zestawianie walk i ocenianie kto na co zasługuje niech zostawi matchmakerom i odpowiednim osobom w UFC. Jego opinia nie ma większego znaczenia. Jeżeli nie chcą walczyć z Robem to dlatego, że wiedzą, że jest najtrudniejszym i najbardziej niewygodnym dla Adesanyi zawodnikiem w tej wadze, a w drugiej walce gdyby Rob częściej narzucał presję, która działała mógłby śmiało mieć jedną wygraną rundę więcej i przechylić szalę wygranej na swoją stronę.

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Trener Adesanyi ma rację. Boringtaker jedynie nudzi widzów

Odpowiedz polub