ClPDHw-WAAExlYx

W nocy z 18 na 19 czerwca o 4:30 Extreme Sports Channel zaprasza na galę UFC na żywo. W Ottawie spotkają się zawodnicy kategorii półśredniej z czołówki rankingu UFC: Kanadyjczyk Rory MacDonald i Amerykanin Stephen Thompson. Tego wieczoru zobaczymy również walki: Cerrone vs. Cote, Bosse vs. O’Connell, Aubin-Mercier vs. Gouti oraz kobiece starcie Letourneau vs. Calderwood.

W walce wieczoru na gali w Ottawie spotkają się zawodnicy kategorii półśredniej, obydwaj znajdujący się bardzo wysoko w rankingu UFC: zajmujący obecnie pierwsze miejsce Rory „Red King” MacDonald i drugi w klasyfikacji Stephen „Wonderboy” Thompson. Rory MacDonald poniósł porażkę w ostatnim starciu na gali UFC 189, gdzie pomimo zaciętej walki, nie udało mu się odebrać pasa Robbiemu Lawlerowi. Z kolei Thompson, odkąd w 2012 roku uległ Mattowi Brownowi, pozostaje niepokonany i ma na koncie serię sześciu zwycięstw. Czy uda mu się triumfować po raz kolejny?

Tej nocy zobaczymy także starcie w wadze półśredniej: Donald „Cowboy” Cerrone vs. Patrick „The Predator” Cote. „Cowboy” walczący wcześniej w dywizji lekkiej, po nieudanej próbie odebrania pasa Rafaelowi Dos Anjosowi w grudniu 2015 roku, postanowił przenieść się do wagi półśredniej. W tej kategorii stoczył do tej pory jedną walkę, w której pokonał Aleksa Oliveirę. „Predator” z Kanady ma natomiast za sobą trzy kolejne zwycięstwa. Wcześniej w 2014 roku pokonał go występujący w weekendowej walce wieczoru Stephen Thompson.

Powtórki 20 czerwca o 21:00 oraz 23 czerwca o 22:00

7 KOMENTARZE

 1. Matszo92

  Można gdzieś obejrzeć tą gale z komentarzem gośćia z wczorajszej walki Fedora?

  Może jakaś wódeczka i wspólne oglądanie?

 2. Kurwa jedyny wolny weekend w czerwcu i chyba odpuszcze zarywanie nocki dzisiaj. Cały dzień dzisiaj na powietrzu i jutro też dobrze zaplanowana niedziela tak więc chyba postawie jednak na porządne wyspanie się i odpoczynek. Tak naprawdę to tylko walka wieczoru mnie jara. A tu jeszcze dzisiaj boks na PS i 2 walki Polaków- za dużo wszystkiego naraz to też niedobrze:sad:

 3. Grubas

  Kurwa jedyny wolny weekend w czerwcu i chyba odpuszcze zarywanie nocki dzisiaj. Cały dzień dzisiaj na powietrzu i jutro też dobrze zaplanowana niedziela tak więc chyba postawie jednak na porządne wyspanie się i odpoczynek. Tak naprawdę to tylko walka wieczoru mnie jara. A tu jeszcze dzisiaj boks na PS i 2 walki Polaków- za dużo wszystkiego naraz to też niedobrze:sad:

  Lepiej się wyspać, bo inaczej…

  Spoiler

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.