baner-lasota

Dziś od godziny 19:00 zacznie się transmisja na żywo gali Cage Warriors Fight Night 10 w telewizji FightKlub.

Na gali tej odbędzie się kilka ciekawych pojedynków, w tym starcie Marcina Lasoty (MMA 7-0) z Paulem Marinem  (MMA 7-3) oraz pojedynek dobrze znanego fanom z Polski Abu Azaitara, który zmierzy się z Jackiem Marshmanem w walce wieczoru:

Już w najbliższy piątek, 28 marca przeprowadzimy bezpośrednią transmisję z gali Cage Warriors Fight Night 10. W Omanie nie zabraknie polskiego akcentu, gdyż nasz kraj będzie reprezentował najlepszy zawodnik wagi muszej w Polsce, Marcin ‘BJ’ Lasota (7-0) z Gracie Barra Łódź.

Podopieczny Marcina Rogowskiego zmierzy się z mającym na swoim koncie tyle samo wygranych walk, Paulo Marinem (7-3) z Rumunii. Przeciwnik Lasoty to doświadczony w bojach dla organizacji Cage Warriors zawodnik. Do tej pory stoczył w niej cztery pojedynki. Po dwóch pierwszych porażkach wyciągnął wnioski i w dwóch kolejnych pojedynkach wychodził z klatki jako zwycięzca. Będzie to trudny rywal dla Polaka, który zadebiutuje w brytyjskiej organizacji. Ostatnio Lasota wygrał z Tymoteuszem Świątkiem w walce o prym dywizji koguciej w Polsce. Po tamtym pojedynku zawodnik Gracie Barra Łódź postanowił zmienić kategorię wagową. Czy wyjdzie mu to na dobre, okaże się w najbliższy piątek.

W walce wieczoru gali Cage Warriors Fight Night 10 wystąpi znany polskim zawodnikom Abu Azaitar (8-2). Dobry znajomy Marcina Naruszczki, z którym walczył dwukrotnie, ma passę trzech zwycięstw przed czasem. W ostatniej walce pokonał byłego mistrza KSW w wadze średniej, Krzysztofa Kułaka. Pojedynki z Naruszczką zapamiętają fani niemieckiego MMA, gdzie te walki były organizowane. Najpierw Polak znokautował naturalizowanego Niemca, a w walce na German MMA Championship 4 uległ mu przed czasem tracąc pas mistrza organizacji. Azaitar ma w planach kolejną walkę w Polsce, gdzie jego przeciwnikiem ma być Piotr Strus. Rywalem efektownie walczącego muzułmanina będzie Walijczyk, Jack Marsham (14-4). Znany z gal BAMMA zawodnik zadebiutuje w organizacji Cage Warriors. W ostatnich dwóch walkach wygrywał, więc nie jest skazany na pożarcie przez rywala. Z pewnością nie będzie się bał ciężkich pięści Niemca, gdyż sam większość walk rozstrzygnął uderzeniami, głównie w parterze. Jeśli przegrywał, to z naprawdę dobrymi zawodnikami jak: Tom Watson czy Xavier Foupa- Pokam.

W innych ciekawych walkach zobaczymy kilku mocnych zawodników. Mający na swoim koncie występy w Bellatorze, Francuz Norman Paraisy (13-3-2) będzie chciał udowodnić szkockiemu grapplerowi, Allanowi Lovee (13-4), że walka w stójce o wiele lepiej sprawdza się w MMA. Francuski striker to jedno z najgorętszych nazwisk brytyjskiej organizacji i warto obserwować tego zawodnika. Co ciekawe, na gali wystąpi zawodnik o zobowiązującym nazwisku. Mohamed Ali (9-5) z Egiptu skrzyżuje rękawice z reprezentującym Francję grapplerem, Malikiem Meradem (16-11). Egipcjanin ma nie najlepsze wspomnienia z naszym krajem, bowiem na Cage Warriors Fight Night 7 przegrał z Robertem Kręcickim. Znany Mariuszowi Abramiukowi Szkot, John Cullen (17-7-2) zawalczy z weteranem rosyjskiego MMA, Maratem Pekovem (10-5).

To najważniejsze pojedynki, których każdy szanujący się fan MMA obejrzy w piątkowy wieczór w bezpośredniej relacji na kanale FightKlub. Początek o 19:00.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.