Khabib Nurmagomedov (MMA 28-0) w swoim kolejnym starciu zmierzy się z Tonym Fergusonem (MMA 25-3). Przewidywania tego, jak może zakończyć się ta walka są bardzo różne. Edson Barboza (MMA 20-8), który miał okazję walczyć z obydwoma zawodnikami nadchodzącego pojedynku, uważa że starcie to na pewno będzie ekscytujące.

Zobacz również: Khabib: Tony to świetny zawodnik, ale mówiąc szczerze, nie lubię go

To będzie świetna walka. Nie mogę się jej doczekać. Czasami patrząc na tych zawodników myślę, że to dobre zestawienie dla Khabiba. Z drugiej jednak strony Ferguson jest nietypowym rywalem. Jego styl jest inny w każdej walce.

W rozmowie z Helen Yee stwierdził też, że jego zdaniem, to Tony może wygrać nadchodzący pojedynek.

Ostatecznie myślę, że to Ferguson jest faworytem tego boju, ponieważ jest nieco lepszy w stójce. Jest bardziej kreatywny. Każdy wie, co będzie robił Khabib i on robi to bardzo dobrze. Wszyscy o tym wiedzą i nikt nie potrafi go powstrzymać. Stawiam jednak na kreatywność Fergusona, przy którym nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Obaj są silni, ale moim zdaniem to Khabib jest mocniejszy, szczególnie na macie. W niektórych aspektach, to Khabib jest lepszy, w innych Tony. To będzie ekscytujący bój.

Do walki obu zawodników dojdzie już 18 kwietnia 2020 roku na Brooklynie. Stawką starcia Tony’ego Fergusona z Khabibem Nurmagomedovem (28-0) będzie pas mistrzowski wagi lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.