Tony Ferguson: "Prędzej czy później znokautuję każdego w 170 funtach"

Tony Ferguson człowiek, który czyści zawodników jeden po drugim w kategorii lekkiej, szuka swojej szansy na pas mistrzowski jak tylko może. „El Cucuy” będzie zastępcą na walkę Khabiba Nurmagomedova oraz Dustina Poiriera 7 września w Abu Zabi. Amerykanin był obecny podczas wydarzenia UFC- Hall of Fame i rozmawiał z reporterami MMAJunkie na zapleczu. Co ważne potwierdza on gotowość na UFC 242.

I tak zawalczymy o ten tytuł. Nawet super walki z Conorem mnie interesują i inne dobre rzeczy, ale najpierw podejmę Khabiba lub Poiriera, będę w razie czego na zastępstwo.

Prędzej czy później znokautuję każdego w 170 funtach, jednak na ten moment najważniejszy jest Khabib. Dawać mi ten pas!

Amerykanin po pokonaniu Donalda Cerrone znalazł się na ścieżce 12 zwycięstw z rzędu. Co ciekawe tylko trzy razy jego pojedynki kończyły się przez decyzję. Pomimo bardzo bliskiej szansy mistrzowskiej nie zapomina on o wyższej kategorii i zapowiada, że kiedyś nadejdzie czas na przenosiny.

Oczywiście, absolutnie zaczynam się tutaj nudzić. Rozjeb*&^% wszystkich. Wysyłają mnie do 170 funtów, mogę tam pójść po kasę. Na razie wypie$%^&# ich w lekkiej. To jest śmieszne, zaczynałem od półśredniej, żeby przejść oczko niżej i możliwe, że wrócę. To chyba część tego programu, gry.

33 KOMENTARZE

 1. Tony już 35 lat , walka z Khabibem o ile się odbędzie to musi ją najpierw wygrać a potem zaczynać gadkę o półśredniej a tam już pierdolenia nie będzie.

 2. Na moje byłby w stanie zajebac większość w WW, jest duży jak na lekka, a ma umiejętności takie że w zasadzie nikomu nie pasuje stylowo

 3. Panowie proszę, żarty na bok.

  Też uwielbiam tego dzikusa ale nie oszukujmy się, Usman zrobiłby z nim w parterze to co on robi z innymi w stójce…

 4. Panowie proszę, żarty na bok.

  Też uwielbiam tego dzikusa ale nie oszukujmy się, Usman zrobiłby z nim w parterze to co on robi z innymi w stójce…

  Proszę odstawić alkohol

 5. Panowie proszę, żarty na bok.

  Też uwielbiam tego dzikusa ale nie oszukujmy się, Usman zrobiłby z nim w parterze to co on robi z innymi w stójce…

  Stary no…. Kurwa nie sądzę, fizycznie Tony jest silny jak sam skurwysyny, do tego parter też na bardzo wysokim poziomie, czarny pas od Eddiego Bravo to nie byle co, w dodatku ta przejebana presja, i kondycja z kosmosu, byłby według mnie ciężkim testem dla Usmana, i moim faworytem raczej w tej walce byłby Tony

 6. Stary no…. Kurwa nie sądzę, fizycznie Tony jest silny jak sam skurwysyny, do tego parter też na bardzo wysokim poziomie, czarny pas od Eddiego Bravo to nie byle co, w dodatku ta przejebana presja, i kondycja z kosmosu, byłby według mnie ciężkim testem dla Usmana, i moim faworytem raczej w tej walce byłby Tony

  Usman jest silniejszy i większy. Skoro tak silnego konia jak Woodley kontrolował przez 5 rund w parterze, nie zostawiając mu nawet odrobiny miejsca, to co by było z Tonym? Rozumiem że Ferguson ma świetne jiu jitsu, ale już walka z Lee pokazała, do czego mogą doprowadzić jego ofensywne zapędy z pleców. A Usman jest kilka klas wyżej od Kevina.

 7. Słucham teraz Krzysztofa Krawczyka i powiem Ci coś, sczesze…..

  po 1nd  cały plan Usmana leci w pi*de

  Bo Tony się dopiero wtedy rozkręca, od 2 rd. on jest niepokonany, to jest brakujący avenger….

 8. Usman jest silniejszy i większy. Skoro tak silnego konia jak Woodley kontrolował przez 5 rund w parterze, nie zostawiając mu nawet odrobiny miejsca, to co by było z Tonym? Rozumiem że Ferguson ma świetne jiu jitsu, ale już walka z Lee pokazała, do czego mogą doprowadzić jego ofensywne zapędy z pleców. A Usman jest kilka klas wyżej od Kevina.

  Usman technicznie jest cholernie mocny, stąd jego siła się bierze, przez 2 rundy dominował by Tonego, w końcu by zwolnił, i nie byłby już tak bardzo techniczny, a Tony złapałby wiatr w żagle, to jest jedyny zawodnik chyba który się nie męczy, do tego cały czas kotły zapasnicze, presja, to wszystko jest za Tonym 😀 anyway, zajebista walka by była :frankapprove:

 9. Tony nie posiada za szczegunych zapasów ale kręci się z dołu jak pojebany i może poddać każdego w lekkej i półśredniej ( oprócz Mai)

 10. Słucham teraz Krzysztofa Krawczyka i powiem Ci coś, sczesze…..

  po 1nd  cały plan Usmana leci w pi*de

  Kamaru Usman to nie Kevin Lee :roberteyeblinking:

 11. Tony a Twoja żona w jakiej kategorii wagowej lata ze tez dostaje po twarzy??

  :najmancoty:

  Tony nigdy nie uderzył swojej żony.

 12. Tony vs Usman to jedna z moich wymarzonych walk, prawdopodobnie byłaby to największa kumulacja czystych umiejętności MMA zebrana w jednej walce, do tego tempo byłoby szalone, bo jeśli kondycja Tonego to po prostu 10/10, Usman ma 9,9.

 13. Tony vs Usman to jedna z moich wymarzonych walk, prawdopodobnie byłaby to największa kumulacja czystych umiejętności MMA zebrana w jednej walce, do tego tempo byłoby szalone, bo jeśli kondycja Tonego to po prostu 10/10, Usman ma 9,9.

  Jakich umiętności ? przecież Usman to przede wszystkim strasznie duże przybieranie wagi po ważeniu i wynikająca między innymi  z tego ogromna siła.Skila jakiegoś ogromnego tam nie ma, nawet nie poddaje nikogo tylko kontroluje zapaśniczo no i kondycię ma końską.

 14. Jakich umiętności ? przecież Usman to przede wszystkim strasznie duże przybieranie wagi po ważeniu i wynikająca między innymi  z tego ogromna siła.Skila jakiegoś ogromnego tam nie ma, nawet nie poddaje nikogo tylko kontroluje zapaśniczo no i kondycię ma końską.

  Ta jego siła wynika też z techniki zapasniczej, umiejętności układania swojego ciężaru ciała. Ludzie co trenują wiedzą, o co chodzi, jak czasami taki mały skurczybyk 70 kg potrafi bez większego problemu skontrolować kogoś sporo cięższego i nawet fizycznie silniejszego. Usman pod tym względem jest absolutnym kotem :einsteinsmoke:

 15. Ta jego siła wynika też z techniki zapasniczej, umiejętności układania swojego ciężaru ciała. Ludzie co trenują wiedzą, o co chodzi, jak czasami taki mały skurczybyk 70 kg potrafi bez większego problemu skontrolować kogoś sporo cięższego i nawet fizycznie silniejszego. Usman pod tym względem jest absolutnym kotem :einsteinsmoke:

  Jak narazie to kontroluje tylko lżejszych od siebie i  wić to on sie za szczególnie nie umie.

 16. Jak narazie to kontroluje tylko lżejszych od siebie i  wić to on sie za szczególnie nie umie.

  Woodley nie był mniejszy, kontrola z góry, nie polega na wiciu się,tylko na zajebistej technice, i umiejętności rozkładania odpowiedniu swojego ciężaru ciała, i przewidywaniu ruchów przeciwnika 😀 wić trzeba się umieć żeby wstawać do góry, bądź atakować z dołu :fjedzia:

 17. Waleczke z Usmanem albo Lawrerem to bym zobaczył.

  A najlepiej niech Borysek Tygrysek lub Gamer wybiorą UFC i dać im Tonego El Chujchuja na powitanie :antonio:

 18. Jak narazie to kontroluje tylko lżejszych od siebie i  wić to on sie za szczególnie nie umie.

  Ale ty jestes tepy ja pierdole. Kto jest od niego wiekszy w tej dywizji? Pokonuje lzejszych bo kazdy od niego jest mniejszy takie to trudne do skumania?

 19. Ale ty jestes tepy ja pierdole. Kto jest od niego wiekszy w tej dywizji? Pokonuje lzejszych bo kazdy od niego jest mniejszy takie to trudne do skumania?

  Czytanie ze zrozumieniem :tiphatb: grubasie :tongue:

 20. Moz

  :najmancoty:

  Tony nigdy nie uderzył swojej żony.

  Fakt trochę przesadziłem

  Ale przemoc domowa kojarzy się jednoznacznie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.