Tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson przeszedł operację łokcia i nieznana jest data jego powrotu do oktagonu.

O zabiegu chirurgicznym poinformowała żona Tony’ego na Instagramie (link). Na opublikowanym tamże zdjęciu widzimy siedzącego na łóżku szpitalnym Fergusona w czapce UFC i owiniętym bandażem łokciem.

To wszystko może oznaczać wydłużenie oczekiwania na unifikacyjny bój o mistrzostwo wagi lekkiej z Conorem McGregorem. Fergusona czeka rehabilitacja, a sam „Notorious” nie potrafi wprost określić, kiedy (i czy w ogóle) będzie bronił swojego pasa.

Ferguson pokonał Kevina Lee przez poddanie w trzeciej rundzie na październikowej gali UFC 216. Kilka miesięcy wcześniej McGregor brał udział w „super walce bokserskiej” z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Część fanów od dawna domaga się od Irlandczyka podejścia do obrony tytułu mistrzowskiego – inni uważają, że Conor powinien zwakować swoje trofeum.

19 KOMENTARZE

 1. Tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson przeszedł operację łokcia i nieznana jest data jego powrotu do oktagonu.

  O zabiegu chirurgicznym poinformowała żona Tony'ego na Instagramie (link). Na opublikowanym tamże zdjęciu widzimy siedzącego na łóżku szpitalnym Fergusona w czapce UFC i owiniętym bandażem łokciem.

  To wszystko może oznaczać wydłużenie oczekiwania na unifikacyjny bój o mistrzostwo wagi lekkiej z Conorem McGregorem. Fergusona czeka rehabilitacja, a sam "Notorious" nie potrafi wprost określić, kiedy (i czy w ogóle) będzie bronił swojego pasa.

  Ferguson pokonał Kevina Lee przez poddanie w trzeciej rundzie na październikowej gali UFC 216. Kilka miesięcy wcześniej McGregor brał udział w "super walce bokserskiej" z Floydem Mayweatherem Juniorem.

  Część fanów od dawna domaga się od Irlandczyka podejścia do obrony tytułu mistrzowskiego – inni uważają, że Conor powinien zwakować swoje trofeum.

  Jutro ogłoszą walkę z Diazem i powiedzą, że Tony nie był gotowy. :beczka:

 2. super mistrz

  mistrz

  regularny mistrz

  tymczasowy mistrz

  rozwiązanie się znajdzie.

  wystarczy zadzwonić do wba, jak oni to robią…

 3. super mistrz

  mistrz

  regularny mistrz

  tymczasowy mistrz

  rozwiązanie się znajdzie.

  wystarczy zadzwonić do wba, jak oni to robią…

  Hahah dokładnie 🙂

 4. Tony Ferguson z dłuższą przerwą od startów? TYMCZASOWY Mistrz przeszedł operację

  Poprawiłem. :irish:

 5. Akurat poczeka na Conora.

  To ma sens, tak naprawde tylko sam Conor wie kiedy wroci  a Tony przynajmniej zaleczy sobie kontuzje do tego czasu 🙂

  Swoja droga jak czytalem nagłówek tematu ,,mistrz" to sie zaczalem zastanawiac ktory bo troche sie ich narobilo xD

 6. Teraz Conor wyskoczy z tekstem że nie może już dłużej siedzieć bez walki i że dawać mu tego Fergusona. W tej sytuacji pojawi się Nate, który weźmie walkę zamiast Tonego.

 7. A może Barboza vs Nurmanogedov zrobić o MAŁY tymczasowy pas? 😆

  potem unifikacja pasów tymczasowych i w czerwcu, jak conan wróci walka o normalny, to ma sens… :wow:

 8. To jest fake, Tony chce wywołać wilka z lasu. Widać po oczach

  Ciekawe, link do zdjęcia na instagramie jest już nie dostępny…

 9. Zahaczył o stalową futrynę przy spinning elbow, troszkę kości się ukruszyło i stalową drzazgę trzeba było wyciągnąć – ot cały zabieg. Za miesiąc będzie mógł już napierdalać lwy w klatce

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.