Jamahal Hill, były mistrz UFC wagi półciężkiej, jest pod wrażeniem umiejętności Toma Aspinalla, tymczasowego czempiona królewskiej kategorii wagowej. Hill przyznaje, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z Anglikiem.

11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w pierwszej rundzie pojedynku. Jamahal Hill jest pod wrażeniem umiejętności Aspinalla, o czym powiedział w rozmowie dla TNT Sports.

Moim zdaniem Tom jest świetny. To jest nowy typ zawodnika wagi ciężkiej. Chcę zrobić swoje w kategorii półciężkiej, a potem iść do góry, aby ostatecznie się z nim spotkać. Szykuj się, Tom, pewnego dnia się spotkamy. Tom świetnie się rusza. Jego trenerzy skupiają się na właściwych rzeczach, które zapewniają mu przewagę w tej grze. Za każdym razem, gdy dostrzegam kogoś nowego, ekscytującego, kto wnosi coś nowego do klatki, chcę się z nim sprawdzić.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Anglik szedł przez amerykański oktagon jak burza i szybko wygrał pięć walk z rzędu. W lipcu roku 2022 starł się z Curtisem Blaydesem, ale walka zakończył się przez kontuzję nogi Aspinalla. Po rekonwalescencji Tom zmierzył się z Marcinem Tyburą i szybko posłał go na deski, a w ostatnim starciu zdobył tymczasowy tytuł. Przed wejściem do amerykańskiej organizacji Aspinall walczył dla Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,903 komentarzy 2,920 polubień

Jamahal Hill, były mistrz UFC wagi półciężkiej, jest pod wrażeniem umiejętności Toma Aspinalla, tymczasowego czempiona królewskiej kategorii wagowej. Hill przyznaje, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z Anglikiem. 11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w […]

Odpowiedz polub

click to expand...