Jamahal Hill, były mistrz UFC wagi półciężkiej, jest pod wrażeniem umiejętności Toma Aspinalla, tymczasowego czempiona królewskiej kategorii wagowej. Hill przyznaje, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z Anglikiem.

11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w pierwszej rundzie pojedynku. Jamahal Hill jest pod wrażeniem umiejętności Aspinalla, o czym powiedział w rozmowie dla TNT Sports.

Moim zdaniem Tom jest świetny. To jest nowy typ zawodnika wagi ciężkiej. Chcę zrobić swoje w kategorii półciężkiej, a potem iść do góry, aby ostatecznie się z nim spotkać. Szykuj się, Tom, pewnego dnia się spotkamy. Tom świetnie się rusza. Jego trenerzy skupiają się na właściwych rzeczach, które zapewniają mu przewagę w tej grze. Za każdym razem, gdy dostrzegam kogoś nowego, ekscytującego, kto wnosi coś nowego do klatki, chcę się z nim sprawdzić.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Anglik szedł przez amerykański oktagon jak burza i szybko wygrał pięć walk z rzędu. W lipcu roku 2022 starł się z Curtisem Blaydesem, ale walka zakończył się przez kontuzję nogi Aspinalla. Po rekonwalescencji Tom zmierzył się z Marcinem Tyburą i szybko posłał go na deski, a w ostatnim starciu zdobył tymczasowy tytuł. Przed wejściem do amerykańskiej organizacji Aspinall walczył dla Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

WSOF
Featherweight

3,156 komentarzy 10,027 polubień

Wydaje mi się, że przegra z Pereirą i tyle z tego wyjdzie. Alex go porobi lowkickami.
Chociaż oczywiście skreślac Hilla nie można, z Golverem też nie byl faworytem a zaprezentował się bardzo dobrze.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Light Heavyweight

2,131 komentarzy 4,633 polubień

"To jest nowy typ zawodnika wagi ciężkiej." o Cyrilu była ta sama gadka a potem walka z Nganu i JJ pokazała jaki to nowy typ zawodnika :siara: , czego oczywiście Tomkowi nie życzę :happy dance:

Odpowiedz polub

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

KSW
Featherweight

4,934 komentarzy 14,692 polubień

"To jest nowy typ zawodnika wagi ciężkiej." o Cyrilu była ta sama gadka a potem walka z Nganu i JJ pokazała jaki to nowy typ zawodnika :siara: , czego oczywiście Tomkowi nie życzę :happy dance:

Nie ma co gadac Tomek rozumie parter w przeciwieństwie co Cyryla, który myslal ze sama stójka wystarczy

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,572 komentarzy 48,965 polubień

Mi się wydaje że ten Hill ma jeszcze gorszą genetykę pod sywletke niż Jones, zobaczcie jak Jones wygląda w ciężkiej, jeśli Hill tam pójdzie będzie wyglądał jakby nigdy nie trenował.
Wiem że wygląd nie walczy, ale Jamahil jest nawet na półciężką jakiś wątły.

Odpowiedz 4 polubień

F
Faryzejusz

EFC Africa
Flyweight

2,651 komentarzy 6,102 polubień

Najpierw niech wygra z Alexem a potem obroni pas z 5 razy co raczej jest nierealne. W ich potencjalnej walce Tom go robi w 1 rundzie przez #cokolwiek

Odpowiedz 1 Like

K
Kredens

Oplot Challenge
Heavyweight

174 komentarzy 446 polubień

ten hill to nawet do top 5 ciężkiej by nie wszedł

Odpowiedz polub