ufc 321 tom aspinall

Tom Aspinall już jakiś czas temu wrócił na salę treningową. Mistrz UFC cały czas jednak nie może w pełni przygotowywać się do powrotu do rywalizacji w klatce.

Tom Aspinall od czasu ostatniej walki boryka się z problemem z oczami. 25 października 2025 roku stanął do obrony pasa wagi ciężkiej przeciwko Cirylowi Gane. Starcie nie zostało jednak rozstrzygnięte, gdyż Gane trafił mistrza palcami w oczy na tyle poważnie, że nie można było kontynuować pojedynku.

Jakiś czas temu Aspinall poinformował, że wrócił na matę treningową. Wygląda jednak na to, że jego oczy są dalej pod kontrolą lekarzy. W najnowszym wideo blogu Anglik poinformował:

Właśnie wracam ze szpitala, miałem robiony skan oczu i wygląda na to, że wszystko idzie dobrze, co mnie bardzo cieszy. Lekarze mówią, że jeśli wszystko będzie szło w dobrym kierunku, niedługo dostanę zielone światło treningów kontaktowych. Wróciłem na salę, wróciłem do treningów, ale nie robię jeszcze żadnych sparingów.

Tom Aspinall walczy zawodowo od 2014 roku. Anglik stoczył osiemnaście pojedynków, z których piętnaście wygrał. W UFC rywalizuje do roku 2020. Tymczasowy pas mistrzowski zdobył w starciu z Sergeiem Pavlovichem i obronił go w walce z Curtisem Blaydesem.  Po odejściu z UFC Jona Jonesa Aspinall został pełnoprawnym mistrzem wagi ciężkiej.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of KonkrEt
KonkrEt

Oplot Challenge
Middleweight

104 komentarzy 145 polubień
Avatar of Sir C von Troba
Sir C von Troba

Jungle Fight
Featherweight

246 komentarzy 671 polubień

Gangster White przeprosił za sugerowanie, że Aspinall symulował? :lol:

Odpowiedz polub

Avatar of tinc
tinc

BAMMA
Heavyweight

1,036 komentarzy 1,178 polubień
Avatar of manfred004
manfred004

Legacy FC
Light Heavyweight

2,136 komentarzy 8,017 polubień

Ja pierdziele ile można symulować.
Oczywiście żart
Wracaj Tomek do zdrowia

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of wzmachol
wzmachol

Shark Fights
Lightweight

1,181 komentarzy 2,281 polubień

Kandydat do najbardziej zmarnowanej kariery w mma (oczywiście nie ze swojej winy, co jest jeszcze gorsze)

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Kraver
Kraver

PRIDE FC
Middleweight

6,779 komentarzy 21,751 polubień
Avatar of JosueEstebanez
JosueEstebanez

PRIDE FC
Middleweight

6,957 komentarzy 16,563 polubień

Kandydat do najbardziej zmarnowanej kariery w mma (oczywiście nie ze swojej winy, co jest jeszcze gorsze)

Magomedsharipow to najbardziej zmarnowana kariera w mma

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Niggabumbum
Niggabumbum

Jungle Fight
Welterweight

327 komentarzy 1,148 polubień

Magomedsharipow to najbardziej zmarnowana kariera w mma

A Marek Bujło?

Odpowiedz polub

Avatar of JosueEstebanez
JosueEstebanez

PRIDE FC
Middleweight

6,957 komentarzy 16,563 polubień

A Marek Bujło?

Bujło jeszcze walczy, jeszcze pokaże na co go stać :korwinlaugh:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

6,013 komentarzy 17,529 polubień

Waga ciężka zarówno w boksie jak i w Mma zawsze była taka wyjątkowa: kto zostaje mistrzem ten jest,,najniebezpieczniejszym człowiekiem"....
... tymczasem obron pasa w Ufc było tak mało...

Gangster White przeprosił za sugerowanie, że Aspinall symulował? :lol:

Prawdziwy wojownik życie ma oddać w walce...
...dlatego White przerzuca się na walki na liście, gdzie ludzie nie wymiękają :suchykarol:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,369 komentarzy 17,071 polubień

I tak mnie rozwala, że znajdowały się zjeby, które sugerowały symulowanie i wieszały psy na Tomie. Mam nadzieję, że Pereira trafi czymś mocnym Gana i go po prostu skończy. Śmiech na sali w sumie, że on w nagrodę za faulowanie dostanie kolejną szansę walki o pas.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,690 komentarzy 26,564 polubień

I tak mnie rozwala, że znajdowały się zjeby, które sugerowały symulowanie i wieszały psy na Tomie. Mam nadzieję, że Pereira trafi czymś mocnym Gana i go po prostu skończy. Śmiech na sali w sumie, że on w nagrodę za faulowanie dostanie kolejną szansę walki o pas.

Po tamtym faulu sam straciłem sporo sympatii do Gane'a, choć uczciwie przyznaję, że w stójce radzi sobie bardzo dobrze, jak na wagę ciężką. Niby nie powinien teraz walczyć o pas, choć z drugiej strony ta kategoria wagowa wieje słabizną

Odpowiedz 4 polubień