Mateusz Gamrot jest zdania, że jeśli Jon Jones wróci do UFC w dobrej formie, to zrobi to z przytupem i zasiądzie na tronie wagi ciężkiej.

Podczas gali UFC 285 Jon Jones zmierzy się z Cirylem Gane w walce o mistrzowski tytuł wagi ciężkiej. Dla Jonesa, byłego mistrza kategorii półciężkiej, będzie to powrót do startów po ponad dwóch latach przerwy i przygotowań do debiutu w królewskiej kategorii wagowej. Podczas nadchodzącej gali zawalczy również Mateusz Gamrot, który w rozmowie z Tomaszem Dębkiem dla Faktu przedstawił swoje spojrzenie na bój o pas wagi ciężkiej i powrót Jona Jonesa.

To zagadkowa walka. Jones nie walczył od trzech lat. Tak naprawdę nikt nie wie, w jakiej powróci dyspozycji. Wszystko może rozegrać się w głowie. Ale patrząc na jego przeszłość i lata niekwestionowanej dominacji w kategorii do 93 kg… Skoro przechodzi do wagi ciężkiej, musi być pewny siebie. Podejrzewam, że nie powinien mieć problemów z formą. Przewiduję, że Jon Jones wróci na tron UFC, tym razem w kategorii ciężkiej.

Do gali UFC 285 dojdzie już 4 marca w T-Mobile Arenie w Las Vegas.

Jon Jones to były mistrz i dominator wagi półciężkiej. Ma na swoim koncie 28 pojedynków, z których 26 zakończyło się jego wygranymi. Pas mistrzowski zdobył w roku 2011. Tytuł obronił 13 razy.

Ciryl Gane, to były tymczasowy mistrz wagi ciężkiej. Walczy dla UFC od 2019 roku. Na swoim koncie ma jedenaście wygranych i tylko jedną porażkę. Gane karierę w MMA rozpoczął w roku 2018. Po przegranej z Francisem Ngannou, Gane zmierzył się z Taiem Tuivasą podczas gali we Francji i pokonał go przez nokaut w trzeciej rundzie pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,148 komentarzy 74,497 polubień

Gapisz mu się na bebech Gamer?

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

10,698 komentarzy 42,711 polubień

Gapisz mu się na bebech Gamer?

Tylko zerknął

8A24BB66-50BF-456C-B28E-370BE78CEA97.png

Odpowiedz polub

Avatar of Myshon
Myshon

ONE FC
Bantamweight

2,266 komentarzy 10,944 polubień

Gapisz mu się na bebech Gamer?

Wszyscy się gapią
:jjsmile:

Odpowiedz 1 Like