Ray Longo DOnald Cerrone

Były mistrz kategorii średniej UFC, Chris Weidman (MMA 14-5) w swojej kolejnej walce ma zmierzyć się z Jackiem Hermanssonem (MMA 20-5). Pojedynek ma być główną atrakcją gali, która zapowiedziana jest na 2 maja.

Zobacz również: Chris Weidman vs. Jack Hermansson walką wieczoru gali UFC on ESPN+ 32

Ze względu na problemy związane z koronawirusem Weidman coraz mniej wierzy w to, że do starcia dojdzie. Jego trener, Ray Longo, w rozmowie dla MMA Junkie przyznał, że UFC powinno odwołać kolejne gale.

Weidman cały czas trenuje, ale musi to robić w domu. Naprawdę wolałbym, żeby UFC anulowało kilka gal, bo nie podoba mi się to, że zawodnicy muszę iść na kompromisy. To co robią nie jest nawet bliskie temu jak wygląda normalnym obóz przygotowawczy.
Longo powiedział również o sytuacji innego zawodnika UFC, którego jest trenerem.
Matt Frevola ma walczyć 25 kwietnia, co wydaje mi się mało możliwe. Wpuściłem go do klubu, czego pewnie nie powinienem był robić. Jest tam tylko on i jego sparingpartner. To jest dla wszystkich dziwna sytuacja i nie chcę, aby tak było. Chcę jednak, aby ten dzieciak wykonał swoją pracę. To wszystko jest do kitu.

5 KOMENTARZE

  1. Jeszcze się okaże, że zawodnikom będą lepiej walki szły bez tych katorżniczych obozów i te wszystkie gymy z całymi sztabami trenerów pójdą do :showdatass:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.