Alex Pereira, mistrz UFC wagi półciężkie, zdecydował się na walkę z krótkim wyprzedzeniem, do której dojdzie podczas gali UFC 303. Dana White, szef UFC, jest zdania, że właśnie takie podejście do MMA powoduje, że zawodnicy stają się legendami tego sportu.

Już 29 czerwca Alex Pereira, mistrz UFC wagi półciężkie, zmierzy się po raz drugi z Jirim Prochazką. Starcie to trafiło na kartę walk w zastępstwie za anulowaną konfrontację Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. W rozmowie dla TheMacLife Dana White, szef UFC, pochwalił Pereirą za jego postawę w UFC.

Nie wiem ile on zarobił w kickboxingu, ale zakładam, że to nie były ogromne pieniądze. Teraz stoi przed szansą, aby robić niesamowite rzeczy na największej scenie sportów walki i aby zarabiać za to pokaźne pieniądze. On jest prawdziwym zabójcą.

White dodał również:

On wykorzystuje każdą okazję. Od zawsze powtarzam, że to nie jest praca, to jest szansa, a on jest gościem, który tę szansę wykorzystuje. Gdy ma kontuzję, nie mówi o tym, nie przejmuje się tym i robi to, co robi. To są właśnie chwile, w których tworzą się legendy.

Alex Pereira ostatni raz walczył w kwietniu na gali UFC 300. Zmierzył się wówczas w obronie pasa z Jamahal Hillem i znokautował go już w pierwszej rundzie. Aktualnie Brazylijczyk jest po trzech wygranych z rzędu w UFC. Pereira walczy w UFC od roku 2021 i w oktagonie stoczył już osiem pojedynków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of ninja
ninja

UFC
Heavyweight

18,562 komentarzy 43,281 polubień

Dejna zapomina, że nie każdy ma taki organizm jak ten mutant,
wchodzenie do walki z kontuzją to nie jest dobry pomysł bo można sobie zamknąć szansę na dalszą karierę.

Odpowiedz polub