edwards luque

Vicente Luque jest chętny na drugą walkę z Leonem Edwardsem. Jego zdaniem takie starcie mogłoby wyłonić pierwszego pretendenta do walki o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC.

Vicente Luque znajduje się aktualnie na czwartym miejscu rankingu wagi półśredniej organizacji UFC. Tuż przed nim jest Leon Edwards, których chce walczyć o pas. Luque uważa jednak, że najlepiej byłoby, gdyby UFC zestawiło go właśnie z Edwardsem. W rozmowie dla serwisu AG Fight Vicente powiedział:

Myślę, że takie starcie rozwiałoby wszelkie wątpliwości. Są ludzie, którzy uważają, że to ja powinienem walczyć o pas, a są tacy, którzy wskazują Leona. On ma świetną serię wygranych, ale ja również nieco namieszałem w naszej kategorii, więc walka między nami nie pozostawiłaby złudzeń, co do wyboru następnego rywala dla Kamaru.

Vicente Luque w swojej karierze w UFC przegrywał tylko ze Stephenem Thompsonem i właśnie Leonem Edwardsem. Do walki z Edwardsem doszło w roku 2017 i wówczas Leon zwyciężył pojedynek na punkty.

Luque ostatni raz walczył w sierpniu tego roku. Podczas UFC 265 w świetnym stylu pokonał Michaela Chiesę przez poddanie. Na swoim koncie „The Silent Assasin” ma wygrane z m.in. Tyronem Woodleyem, Belalem Muhammadem, Niko Pricem czy Mikiem Perrym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.