ciryl gane

Fernand Lopez, trener Ciryla Gane, przyznaje, że jego podopieczny faktycznie trenował niegdyś tylko w czasie przygotowań do walk, ale teraz zmienił swoje nastawienie.

Ciryl Gane przyznał w jednym z niedawnych wywiadów, że jego problemem jest lenistwo. Powiedział również, że nie trenuje, jeśli nie ma rywala i terminu kolejnej walki. Jon Jones odnosząc się do tych słów napisał, że wyczuwa, iż to może być pułapka. Ostatecznie jednak nie ma to dla niego znaczenia, bo szykuje się ostro do walki.

Natomiast trener Gane w rozmowie dla serwisu MMA Junkie stwierdził:

To prawda. Kiedyś Ciryl był takim zawodnikiem. Trenował wtedy, gdy przygotowywał się do walki. Przegrana walka sprawiła jednak, że się zmienił. To było dla niego bardzo dobre, bo zmienił swoje podejście, zaczął trenować nawet w czasie, gdy nie miał zaplanowanej walki. Teraz Ciryl już wie, że musi trenować pomiędzy walkami, żeby móc się rozwijać, dodawać do swojego arsenału nowe narzędzia. W trakcie przygotowań do walki nie ma już na to czasu.

Ciryl Gane, to były tymczasowy mistrz wagi ciężkiej. Walczy dla UFC od 2019 roku. Na swoim koncie ma jedenaście wygranych i tylko jedną porażkę. Gane karierę w MMA rozpoczął w roku 2018. Po przegranej z Francisem Ngannou, Gane zmierzył się z Taiem Tuivasą podczas gali we Francji i pokonał go przez nokaut w trzeciej rundzie pojedynku.

Do pojedynku o pas wagi ciężkiej pomiędzy Cirylem Gane a Jonem Jonesem dojdzie podczas gali UFC 285, która odbędzie się 4 marca w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Dla Jonesa będzie to debiut w królewskiej kategorii wagowej, do którego były mistrz wagi półciężkiej szykował się prawie trzy lata.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Welterweight

9,617 komentarzy 68,726 polubień

Tyle że większość ludzi co tak robi wyjeżdża wtedy na wakacje i wali driny a Ciryl z tego co wiem ma dużo więcej zainteresowań niż MMA i gra w nogę i kosza.

Odpowiedz polub

Avatar of JigoroKano
JigoroKano

WSOF
Light Heavyweight

3,360 komentarzy 7,486 polubień

Tyle że większość ludzi co tak robi wyjeżdża wtedy na wakacje i wali driny a Ciryl z tego co wiem ma dużo więcej zainteresowań niż MMA i gra w nogę i kosza.

i w szachy. :eddieconspiracy:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Placek
Placek

Legacy FC
Bantamweight

1,883 komentarzy 4,297 polubień

i w szachy. :eddieconspiracy:

Ciekawe czy zbiłby konia Arturowi

Odpowiedz 4 polubień