usman 1 masvidal

Jorge Masvidal wejdzie do walki mistrzowskie z Kamaru Usmanem po przegranej z nim w zeszłym roku. Mistrz nie kryje, że do takiej pojedynku dojdzie tylko dlatego, że on sam wskazał Masvidala jako rywala.

Mistrz UFC wagi półśredniej nie kryje, że mimo zwycięstwa w pierwszej walce sam chciał drugi raz zmierzyć się z Jorge Masvidalem. Podczas konferencji prasowej przed galą powiedział otwarcie o tym, czemu dojdzie do drugiego boju.

Powiedzmy to uczciwie. Masz 14 przegranych w karierze, 7 w UFC. W ostatnich sześciu walkach masz wynik 3-3. Jest tu dziś ponieważ cię wybrałem.

Kamaru nie podchodzi jednak do pojedynku emocjonalnie i stara się go oddzielić od personalnych animozji z Masvidalem.

Nie czułem, żebym w poprzednim starciu złamał jego wolę. W sobotę, gdy w końcu to zrobię i całkowicie go złamię, będę usatysfakcjonowany. To nie jest jednak dla mnie sprawa osobista. On tak do tego podchodzi, ale dla mnie tak nie jest. Tu chodzi o interesy, a on jest po prostu kolejnym kolesiem, którego wybrałem.

Panowie zmierzą się z sobą po raz drugi. W pierwszym starciu Masvidal nie dał rady mistrzowi, ale wszedł do walki dosłownie na ostatnią chwilę w zastępstwie za Gilberta Burnsa.

Do pojedynku mistrzowskiego Usmana z Masvidalem dojdzie podczas gali UFC 261. Wydarzenie to odbędzie się 24 kwietnia na Florydzie, a na trybunach zasiądą kibice.

Kamaru Usmanem walczy dla UFC od roku 2015. Do tej pory stoczył 13 pojedynków w oktagonie i ani razu nie został pokonany. W ostatnim boju spotkał się z Gilbertem Burnsem i rozbił go w trzeciej rundzie starcia.

Masvidal od czasu pierwszej walki z Usmanem nie bił się ani razu. Wcześniej natomiast pokonał Bena Askrena, Darrena Tilla i Nate’e Diaza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

G
Guest

Oficjalnie nie kibicuje nikomu, niech wygra lepszy. Usman to farmazon, Masvidal zmienil sie przez hajs juz dawno :facepalm:

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,181 komentarzy 73,391 polubień

Do czego niby miało być to zdjęcie?
:mjsmile:

Odpowiedz 5 polubień

F
Faryzejusz

ONE FC
Featherweight

2,324 komentarzy 4,561 polubień

Usman debilu zrozum , że to nie Ty wybierasz swoich rywali tylko Danka tak sobie zażyczył.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,475 komentarzy 19,306 polubień

Usman gówno miał do gadania. UFC dało ten rewanż, bo pierwsza walka się dobrze sprzedała. Niech już skończy pierdolić

Odpowiedz 1 Like

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

17,145 komentarzy 28,290 polubień

it's only business jak nawijał condor

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bassline9
bassline9

Maximum FC
Heavyweight

1,722 komentarzy 3,739 polubień

Usman to chyba myśli że jest jakaś super gwiazdą, porównywanie go do Gsp przez Danke chyba poprzestawialo mu w głowie, dzięki takiemu Colbie czy Masowi można obejrzeć jego walki.

Odpowiedz polub

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,039 polubień

Usman debilu zrozum , że to nie Ty wybierasz swoich rywali tylko Danka tak sobie zażyczył.

Z tego mam zawsze bekę. Jest sobie taki pizdryk w organizacji i on w wywiadach hucznie ogłasza z kim będzie walczyć a z kim nie. Zrozum cymbale, że masz gówno do gadania:lol:

Odpowiedz polub