mcgregor edwards

Conor McGregor najbliższy pojedynek w UFC stoczy w wadze półśredniej. Irlandczyk nie jest pod wrażeniem tego, co dzieje się dziś na szczycie tej kategorii wagowej.

Leon Edwards, mistrz wagi półśredniej UFC, pozostaje niepokonany od roku 2016. Imponująca seria wygranych nie robi jednak wrażeniem na Conorze McGregorze, który w transmisji na żywo dla serwisu DuelBits powiedział:

Jego walki zbyt często kończą się decyzjami. Leon uwielbia decyzje. A teraz będzie się bił z innym kolesiem, z Belalem, który też uwielbia wygrywać na punkty. To nie jest dobry czas dla wagi półśredniej. Nate Diaz prawie znokautował Leona Edwardsa, a Donald Cerrone przewalczył z nim całe pięć rund.

Leon Edwards powróci do klatki UFC 27 lipca podczas gali UFC 304 w Anglii. Jego rywalem będzie Belal Muhammad. Edwards ostatni raz walczył podczas gali UFC 296. 16 grudnia w Las Vegas pokonał Colby’ego Covingtona i po raz drugi obronił tytuł swojej kategorii wagowej. Anglik od roku 2016 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dwanaście walk.