nate diaz chimaev khamzat

Dana White, szef UFC, jest zdania, że walka Nate’a Diaza z Khamzatem Chimaevem, raczej nie potoczyłaby się dobrze dla Nate’a.

Podczas gali UFC 279, która odbyła się w miniony weekend w Las Vegas, Khamzat Chimaev miał zmierzyć się w walce wieczoru z Nate’em Diazem. Chimaev nie zrobił jednak wagi przed bojem, co spowodowało sporo zmian na karcie walk. Ostatecznie Nate Diaz zmierzył się z Tonym Fergusonem, a Khamzat Chimaev zawalczył z Kevinem Hollandem, którego błyskawicznie poddał w pierwszej rundzie walki.

Dana White, szef UFC, będąc gościem audycji The Action Junkeez powiedział, że być może to, iż Nate ostatecznie nie zawalczył z Khamzatem, było dla niego dobrym rozwiązaniem.

Po obejrzeniu walki Khamzata uświadamiasz sobie, że jego starcie z Natem byłoby… to nie byłoby dobre. Wiem, że fani wkurzyli się na Khamzata za to, że nie zrobił wagi i za inne rzeczy, ale Jezu Chryste, co on zrobił z Kevinem Hollandem? Widzieliście jakie Kevin miał przekrwione oczy po duszeniu? Kevin pokazał to w jednym z wpisów w mediach społecznościowych.

Podczas gali UFC 279 Nate Diaz pokonał Tony’ego Fergusona i zdecydował się zakończyć współpracę z UFC. Teraz planuje ruszyć z własną organizacją i walczyć w innych dyscyplinach.

Nate Diaz ma na swoim koncie ponad 30 zawodowych walk. Do UFC wszedł z programu The Ultimate Fighter. Dla organizacji bije się od roku 2007. W oktagonie stoczył 27 pojedynków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Placek
Placek

Maximum FC
Super Heavyweight

1,753 komentarzy 3,706 polubień

To po chuj, to tumanie zestawiałeś.

Odpowiedz 18 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Welterweight

6,517 komentarzy 33,667 polubień

No Kevinowi wywąchał wora tak że do teraz nie może się pozbyć smrodu z nosa a Diaz by mu zaaplikował gilotyne aż by kwiczał

Odpowiedz 6 polubień

G
Guest

on kocha tego szalonego dzieciaka, takiego gangstera potrzebował. Mam nadzieję, że ten hype train białego dany - promującego kadyrowca wykolei się na stacji Paulo Costa.

Odpowiedz 1 Like