karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz uważa, że w walce Silvaną Gomez, najbardziej będzie musiała uważać na umiejętności pięściarskie rywalki.

Karolina Kowalkiewicz już w listopadzie zawalczy ponownie z nowojorskiej hali Madison Square Garden, w której zmierzyła się w roku 2016 o pas mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk. Tym razem rywalkę Karoliny będzie Silvana Gomez Juarez.

Przed nadchodzącym bojem Karolina przedstawiła swoje spojrzenie na najbliższą rywalkę w rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu WPSportoweFakty.pl

Ona ma bardzo wysokie umiejętności bokserskie i niebezpieczną prawą rękę. To największe zagrożenie z jej strony i będę musiała zwrócić na to uwagę. Ja lubię sobie od czasu do czasu opuścić ręce, ale w walce z Silvaną będę musiała tego unikać. Prawy prosty, prawy overhand – to są ciosy, na które trzeba będzie uważać. Ale ja wierzę w siebie i swoje umiejętności. Zrobię wszystko, żeby wygrać.

Do nadchodzącego boju Karolina przygotowuje się w klubie American Top Team, w którym robiła też przygotowania do wcześniejszej walki.

Najbliższa walka dla Karoliny będzie drugim pojedynkiem w tym roku. Podczas gali UFC Vegas 56, która odbyła się 4 czerwca, Karolina Kowalkiewicz pokonała Felice Herrig. Zwycięstwem tym przerwała serię pięciu przegranych z rzędu.

Karolina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie w oktagonie stoczyła 13 pojedynków, z których 6 wygrała. W swojej karierze ma zwycięstwa nad takimi przeciwniczkami jak Rose Namajunas czy Randa Markos.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,109 komentarzy 3,197 polubień

Karolina Kowalkiewicz uważa, że w walce Silvaną Gomez, najbardziej będzie musiała uważać na umiejętności pięściarskie rywalki. Karolina Kowalkiewicz już w listopadzie zawalczy ponownie z nowojorskiej hali Madison Square Garden, w której zmierzyła się w roku 2016 o pas mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk. Tym razem rywalkę Karoliny będzie Silvana Gomez Juarez. Przed nadchodzącym bojem Karolina przedstawiła

Odpowiedz polub

click to expand...