Daniel Cormier jest zdania, że w przyszłym roku dojdzie do walki Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Były mistrz uważa, iż starcie to może być walką wieczoru gali UFC 300.

Michael Chandler i Conor McGregor rywalizowali jako trenerzy w tegorocznej edycji programu The Ultimate Fighter, po którego emisji mieli zmierzyć się w oktagonie UFC. Do dziś do walki nie doszło i nie wiadomo czy i kiedy do niej może dojść. Michael Chandler czeka jednak spokojnie i jest przekonany, że starcie się odbędzie, a Daniel Cormier jest zdania, iż najlepszym miejsce na tę walkę byłaby gala UFC 300, która odbędzie się w przyszłym roku. W audycji  DC & RC Cormier stwierdził:

UFC 100 miało Brocka Lesnara, Georgesa St-Pierre’a i innych gości. UFC 200 miało Brocka, miało mieć mnie i Jonesa, ale był też Anderson Silva i inne wielkie nazwiska. UFC 300 również musi mieć ważne postacie. Nie ma już Brocka, więc myślę, że to musi być Conor McGregor z Michaelem Chandlerem.

Michael Chandler to były mistrz Bellatora i były pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC. W ostatnim boju dla UFC został pobity przez Dustina Poiriera. Wcześniej Michael pokonał Tony’ego Fergusona i przegrał z Justinem Gaethje. Przed tym starciem Chandlera pokonał Charles Oliveira w walce o pas. Debiutują w UFC Chandler znokautował Dana Hookera.

Conor McGregor to były podwójny mistrz UFC. Irlandczyk nie walczył od czerwca 2021 roku, a w ciągu ostatnich sześciu lat stoczył cztery walki w MMA i tylko jedną wygrał. W ostatnim pojedynku przegrał z Dustinem Poirierem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Daniel Cormier jest zdania, że w przyszłym roku dojdzie do walki Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Były mistrz uważa, iż starcie to może być walką wieczoru gali UFC 300. Michael Chandler i Conor McGregor rywalizowali jako trenerzy w tegorocznej edycji programu The Ultimate Fighter, po którego emisji mieli zmierzyć się w oktagonie UFC. Do dziś […]

Odpowiedz polub

click to expand...