Po ostatniej przegranej Stipe Miocica pojawiły się pytania o dalszą przyszłość tego zawodnika. Joe Rogan stwierdził nawet, że może to być koniec kariery byłego mistrza.

Podczas gali UFC 260 Stipe Miocic utracił tytuł mistrzowski wagi ciężkiej na rzecz Francisa Ngannou i zaraz po tym wydarzeniu Joe Rogan, komentator UFC, stwierdził, że może to być koniec kariery Miocica.

To może być koniec długiej historii i kariery, ale to oczywiście zależy w całości od niego. Jestem pewien, że teraz Stipe nieco odpocznie i przemyśli sprawę. Jaka to jednak była wspaniała kariera? Stipe był niedoceniany, a pokonywał legendy.

Zaraz po ostatnim starciu Dana White, szef UFC, zapytany o dalsze losy mistrza nie przesądzał sprawy i powiedział, że jak tylko Stipe dojdzie do siebie, będzie z nim rozmawiał o przyszłości.

Sam Stipe po walce napisał na Instagramie informację dla fanów, w której nie wspominał o emeryturze.

To był mój błąd i go akceptuję, to już się więcej nie wydarzy. Na koniec chciałbym pogratulować Francisowi Ngannou i jego trenerom za zasłużoną wygraną. Sobotnia noc była wasza, cieszcie się waszą wygraną! Na ten moment będę rozkoszował się przerwą, spędzę czas z moją rodziną i przywitamy mojego syna latem tego roku… Pozostajemy w kontakcie, niech was Bóg błogosławi.

Stipe Miocic ma za sobą bogatą karierę w świecie MMA. Od roku 2015 do starcia z Ngannou został pokonany tylko raz, przez Daniela Cormiera, który odebrał mu mistrzowski pas. Po tym starciu doszło jeszcze do dwóch pojedynków tych zawodników i w obu przypadkach to Stipe okazał się lepszy, a pas ponownie zawisł na jego biodrach.

Miocic ma na swoim koncie 24 starcia w zawodowym MMA. Z UFC jest związany od roku 2011. W trakcie kariery pokonywał takich zawodników jak: Daniel Cormier, Francis Ngannou, Junior dos Santos, Alistair Overeem czy Fabricio Werdum.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.