clay guida

Podczas najbliższej gali UFC Clay Guida stoczy ostatnią walkę z kontraktu z amerykańską organizacją i planuje udowodnić w boju, że zasługuje na kolejną umowę.

Podczas nadchodzącej gali UFC Clay Guida zmierzy się z Claudio Puellesem. Dla 40-letniego Guidy będzie to oznaczało zakończenie obowiązującego kontraktu z UFC. Clay nie przejmuje się tym jednak, bo wierzy, że w klatce pokaże, iż warto dalej z nim współpracować. Podczas spotkania z mediami przed galą powiedział:

Wiele osób o tym nie wiem, ale to moja ostatnia walka w kontrakcie. Nie mam presji, ale chcę udowodnić Danie White’owi, Seanowi Shelby’emu i reszcie UFC, że jestem tu po to, żeby zostać, że w wieku 40 lat staję cię coraz lepszy. Zawsze powtarzam za moim trenerem, że najlepsze dopiero przed nami. Wywalczę kolejny kontrakt. Wyjdę i będę szukał skończenia przed czasem, tak jak zawsze.

Guida to prawdziwy weteran MMA. Ma na swoim koncie 31 walk stoczonych w oktagonie UFC, a jego bilans wynosi 16-15. Dla UFC walczy od roku 2006.

4 grudnia 2021 roku w hali UFC Apex w Las Vegas Clay Guida powrócił na drogę zwycięstw po przegranej z rąk Marka Madsena. Clay podczas wspomnianej gali poddał w drugiej rundzie Leonardo Santosa. Guida jest zawodnikiem walczącym w kratkę. Z ostatnich sześciu pojedynków wygrał trzy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Myshon
Myshon

Shark Fights
Light Heavyweight

1,324 komentarzy 5,777 polubień

Dawaj Clay !
Lubię gościa za styl w jakim walczy

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Open

22,742 komentarzy 73,361 polubień
Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

KSW
Heavyweight

6,150 komentarzy 12,734 polubień

Oby został jeszcze przynajmniej przez kilka walk. Widać, że mimo wieku (40 lat) i odbycia prawie sześdziesięciu walk nie jest wrakiem, no i potrafi wygrywać w cdobrym stylu

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

PRIDE FC
Middleweight

6,832 komentarzy 25,016 polubień

Guida dobry wariat, zasłużył na nowy kontrakt.

:OK:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Kukul24
Kukul24

M-1 Global
Middleweight

3,775 komentarzy 2,309 polubień

Styl nie do podrobienia:)
Nie widać po nim tych ciosów i wojen które stoczył(może dla tego że mało aktywny w social:).
Wiadomo że nigdy już o pas nie zawalczy(raz był blisko po pokonaniu mistrza WEC Pettisa dostał walke o ts z Splitsonem), ale biorąc pod uwage obecną lekką w UFC spokojnie gdzieś w środku stawki sie mieści.
Więc jeżeli UFC tabelka w exelu(jego pensja i przychód który jest w stanie generować) będzie się zgadzać to sportowo jeszcze może pociągnąć pare lat.

Odpowiedz 1 Like