miesha tate holly holm

Miesha Tate udanie powróciła do klatki UFC po ponad roku przerwy od startów. Amerykanka w kolejnym starciu chciałby zmierzyć się z Holly Holm, z którą niegdyś wygrała.

Podczas gali UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan, która odbyła się 2 grudnia w USA, Miesha Tate zmierzyła się z Julią Avilą i wygrała z nią przez poddanie w trzeciej rundzie. Po walce Tate przyznał, że chętnie zmierzyłaby się ponownie z Holly Holm. W programie The MMA Hour odniosła się do pomysłu takiej walki na gali UFC 300.

Myślę, że taka walka z Holm byłaby fantastyczna. Wkurza mnie to, że ludzie cały czas myślą, iż w poprzednim starciu ona skopała mi dupsko, a ja na końcu szczęśliwie ją poddałam. Gdybym nie wygrała przez poddanie i walka skończyłaby się na kartach sędziowskich, to byłby remis. Raczej mało osób o tym pamięta. To mnie wkurza. Myślę, że dobrze byłoby zawalczyć raz jeszcze i napisać tę historię w nieco lepszy sposób.

Do walki Tate z Holm doszło w marcu roku 2016. Pojedynek zakończył się w piątej rundzie poddaniem w wykonaniu Mieshy.

Miesha Tate, była mistrzyni wagi koguciej, w połowie roku 2021 powróciła do klatki po długiej przerwie od startów. Od tamtego czasu stoczyła cztery walki i dwa raz wygrała. Miesha Tate ma na swoim koncie blisko 30 pojedynków, z których w 19 tryumfowała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Miesha Tate udanie powróciła do klatki UFC po ponad roku przerwy od startów. Amerykanka w kolejnym starciu chciałby zmierzyć się z Holly Holm, z którą niegdyś wygrała. Podczas gali UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan, która odbyła się 2 grudnia w USA, Miesha Tate zmierzyła się z Julią Avilą i wygrała z nią przez poddanie […]

Odpowiedz polub

click to expand...