dustin poirier

Szef UFC uważa, że Dustin Poirier zrobił bardzo dobrze decydując się na trzeci pojedynek z Conorem McGregorem. Poirier odrzucił możliwość walki o pas wagi lekkiej organizacji UFC, na rzecz trzeciego pojedynku z Conorem McGregorem.

Dana White, szef UFC, nie kryje zadowolenia z takiego obrotu sprawy, o czym powiedział podczas spotkania z mediami przed galą UFC 260.

Dustin chce dać Conorowi rewanż. To mądry ruch. To właśnie powinien zrobić. Mieliśmy już podobne sytuacje w przeszłości z innymi zawodnikami, którzy popełnili błąd nie biorąc takiej walki. To był największy błąd w ich życiu.

Dustin Poirier jest byłym tymczasowym mistrzem organizacji UFC. Podczas niedawnej gali UFC 257 Dustin Poirier zrewanżował się Conorowi McGregorowi za przegraną sprzed lat – znokautował go w drugiej rundzie starcia.

Porier oczywiście nie rezygnuje z ambicji mistrzowskich i już jakiś czas temu zapowiedział, że cały czas chce zdobyć pas. Dodał wówczas też, że może jednak spokojnie poczekać, aż inny zawodnicy o niego zawalczą i tak faktycznie się stanie.

Po potwierdzeniu sportowej emerytury Khabiba Nurmagomedova, Dana White zapowiedział, że to Michael Chandler i Charles Oliveira zawalczą o pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Featherweight

4,037 komentarzy 29,504 polubień

Brawa dla Dustina za sportową ambicję, zamiast walki o pas woli hajs za walkę z emerytem-pijakiem :applause:

Odpowiedz 3 polubień

G
Guest

Mieliśmy już podobne sytuacje w przeszłości z innymi zawodnikami, którzy popełnili błąd nie biorąc takiej walki. To był największy błąd w ich życiu.

Aldo z dwutygodniowym wyprzedzeniem :matt:

Odpowiedz polub

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,380 komentarzy 73,027 polubień

Łysy modli się żeby Conor wygrał i od razu zawalczył o pas. Przy idealnym ułożeniu gwiazd to droga do powrotu khabiba na 30ą walkę....

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of VikingIno
VikingIno

Brutaal
Light Heavyweight

603 komentarzy 1,015 polubień

Pewnie ze dobry ruch , zgarnie hajs tak czy inaczej, jeśli wygra drugi raz ,co jest bardzo prawdopodobne, to ma walkę o pas jeśli nie uda się to ma i tak kupę hajsu

Odpowiedz 1 Like