Antun Raćić KSW 51

Zbliża się powrót na rynek organizacji KSW. Szefostwo polskiej marki zapowiedziało już, że w najbliższym czasie może zostać zorganizowane nawet kilka gal w wersji studyjnej.

Zobacz również: Maciej Kawulski zapowiada 4-osobowy turniej oraz dwie gale KSW, dzień po dniu!

Na razie nie ogłoszono terminu żadnej gali, ale Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, w programie „Koloseum” powiedział jak wygląda aktualna sytuacja związana z przygotowaniami.

Do wszystkich zawodników i menadżerów, którzy do mnie dzwonią, mówię, że już powoli jest ten moment, żeby zaczynać się ruszać. Wiem, że Maciek z Martinem pracują nad terminem pierwszej gali, która jest planowana jeszcze w pierwszej połowie roku. Nie mogę jeszcze podać konkretnego terminu, ale jesteśmy gotowi. Tak naprawdę czekamy trochę na uspokojenie się tej sytuacji, która jest i jeśli tylko wszystkie okoliczności prawne i medyczne pozwolą nam odpowiedzialnie zorganizować galę, to jesteśmy gotowi. Wiemy jak robić gale studyjne.

Rysiewski dodał również, że już niedługo można spodziewać się dokładnych informacji w sprawie gali.

Myślę, że to jest kwestia naprawdę kilku dni, kiedy ogłosimy termin powrotu gal.

Całą wypowiedź Wojsław Rysiewskiego można obejrzeć tutaj.

Ostatnia gala KSW odbyła się 7 grudnia 2019 roku. Na marzec była planowana gala KSW 53, ale została odwołana ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia prawne z tym związane.

4 KOMENTARZE

  1. Desperacja i frajerstwo dekady.

    Przecież bez publiczności to nawet im się hajs za pensje dla zawodników nie zwróci, a kto kupi PPV na ten cyrk??:korwinlaugh:

  2. Historia Wojka. Z szanowango człowieka encyklopedii, naczelnego roksów stał się memem. Przykro mi od lat, bo miałem okazję z nim współpracować i oporowa szanowałem. Był mega obiektywny, dla mnie jak soczewka świata MMA. Pierwszy był by punktować ksr1 za cyrk i komedie. Niestety wjechali z kontraktem ( co było dla kalwi remi kozackim ruchem) I Wojsław stał się memem. Potwierdzilo to stara regole że każdego da się kupic. Dla mnie osobiście to jedna z najmniejszych historii jakie znam.

    I my się dziwimy mamedowi czy innym kiedy Wojek się sprzedał za rzędy mniejszy hajs by być w ciepłym kurwidołku.

    No ofens, luzne spostrzeżenia. Nadal mega szanuje Wojsława za to co zrobił, miłość i wiedzę o MMA.

    Post dla refleksji

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.