Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki, Conor McGregor, chciałby pewnego dnia ponownie wystąpić na ringu bokserskim, choć na chwilę obecną skupia się wyłącznie na powrocie do oktagonu UFC.

Irlandczyk podczas ubiegłorocznej trylogii z Dustinem Poirierem doznał poważnego złamania nogi, co uniemożliwiło mu kontynuowanie walki. W konsekwencji musiał poddać się skomplikowanej operacji i obecnie nadal przechodzi proces rekonwalescencji. Według samego zawodnika powrót do pełnej sprawności przebiega dobrze, więc niewykluczone, iż wróci do startów w okresie jesienno-zimowym.

Słynny „The Notorious” w trakcie swojego pobytu w Monaco udzielił wywiadu dla portalu Sky Sports Boxing, podczas którego został zapytany o dalszą karierę w MMA oraz potencjalny powrót między liny.

Boks to moja pierwsza miłość, jeśli chodzi o sporty walki. Świetnie się bawiłem ostatnim razem w ringu. Rzecz jasna wrócę do akcji w formule MMA, w oktagonie UFC. To jeszcze nie koniec tej historii. Tak naprawdę ona właśnie się pisze – to dopiero początek.

Dotychczas Conor McGregor zaliczył jedną bokserską batalię na zawodowym ringu. W sierpniu 2017 roku stanął w szranki z wybitnym pięściarzem, Floydem Mayweatherem Juniorem. Co prawda, 33–latek przegrał przed czasem w dziesiątej rundzie, ale zaprezentował się naprawdę przyzwoicie. Na to wydarzenie sprzedano aż 4,3 mln płatnych subskrypcji, a wynagrodzenia głównych bohaterów za tę konfrontację były ogromne.

Niegdysiejszy mistrz UFC w kategorii piórkowej oraz lekkiej we wspomnianej rozmowie krótko zapewnił, że zamierza jeszcze zawalczyć na zasadach bokserskich.

W przyszłości na pewno zaszczycę swoją obecnością na ringu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

B.I.G Makumba

WSOF
Light Heavyweight

3,365 komentarzy 4,305 polubień

Rudi się świetnie bawił bo dostał dużo kapuchy i Floyd zamiast go skończyć po prostu wykorzystał IRISH CARDIO rudiego:fjedzia:
Skoro z Monejem walczył to może czas na nieślubnego syna Davisa?
Historię napisał nie ma co ukrywać, najważniejszy chyba zawodnik w historii i strasznie ją wypromował, oczywiście ma złe strony typu blokowanie dywizji ale i tak
Podobno sprzedał chyba 40 procent tego co całe UFC sprzedało(chodzi o PPV)
trochę to pokazuje że UFC potrzebuje szalonego gangsterskiego dzieciaka z Dublinu który jest kurwa zajebisty:irish: bo będą jeszcze bardziej:gdzie:
i rudi ma rację, początki końca

Odpowiedz polub

yonigga

Weed Master

17,000 komentarzy 23,719 polubień
Komentator Internetu

EFC Africa
Light Heavyweight

2,966 komentarzy 5,537 polubień

Standardowe klasyczne pierdolenie rudego. Nic odkrywczego w tej jego wypowiedzi nie widzę.

Odpowiedz polub

osk

Legacy FC
Welterweight

2,026 komentarzy 8,708 polubień

„To jeszcze nie koniec tej historii” – Conor McGregor o alkoholizmie, narkotykach i przyszłości w ekskluzywnym zakładzie dla obłąkanych​

Odpowiedz polub