Zaraz po swoim ostatnim zwycięstwie nad Coreyem Andersonem (MMA 13-5) Jan Błachowicz (MMA 26-8) wyzwał do walki Jona Jonesa (MMA 26-1-1NC), mistrzem wagi półciężkiej, który jest otwarty na taki pojedynek.

Zobacz również: Daniel Cormier: „Niech Jan Błachowicz walczy z Jonem Jonesem”

Szybko pojawiły się jednak głosy mówiące o tym, że Jon Jones powinien najpierw dać rewanż Dominickowi Reyesowi.

W audycji Newonce Radio Jurasówka, Dorota Jurkowska, która jest menadżerką Jana Błachowicza, powiedziała jak aktualnie wygląda sprawa walki o pas.

To jest trudna sytuacja. Wszystko wydawało się pięknie do momentu walki Jonesa z Reyesem. Gdyby ta walka nie była tak bliska, to mielibyśmy teraz piękną, czystą, klarowną sytuację. A że wyszła ta walka jak wyszła, to mocno pokrzyżowała plany.  I teraz tylko i wyłącznie od Dany White’a, czyli szefa UFC, zależy czy następna walka Janka będzie starciem o pas z Jonesem. Może być tak, że Reyes dostanie rewanż, żeby sytuacja się wyklarowała.

Dorota Jurkowska dodała też, że Błachowicz swoim występem zapewnił UFC świetny materiał promocyjny do ewentualnej walki o pas.

Oni mogą cię zapewniać i możesz mieć to wszystko na papierze i ja to mam, ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Możesz być najlepszym menadżerem na świecie, ale muszą się im też zgadzać pozostałe rzeczy. Dzięki robocie, którą zrobił Janek, czyli nokaut na Coreyu i pracy, którą wykonał po walce, co media bardzo fajnie podchwyciły, dał UFC dużo gotowego materiału. Czekamy. Rozmawiałam z matchmakerem UFC po walce i decyzja należy już tylko i wyłącznie do Dany.

35 KOMENTARZE

 1. dana ty słabo owłosiony, nieprzyjemny osobniku.

  Bill, chciałeś kulturalnie ale jeszcze brak doświadczenia wychodzi. Bez obaw, służę pomocą i poprawiłem.

  "Dana (z wielkiej litery), człowieku o chłodnej głowie, ranisz moje uczucia."

 2. Jeżeli by dana zaklepał walkę Janka z jonsem to chyba osobiście bym mu peruke kupił i wysłał do stanów ale wiem że ten łapserdak będzie kombinować walkę reyesa z coco bonsem chociaż chciałbym się mylić

 3. Wogole kim ku…jest ten caly Reys gosc stoczyl trzy walki z jakimis parowami i dostal walke o pas parodia.

  Janek Rozjebal trzech kozakow z rzędu i lipa.

 4. Fajnie walczyc o pas, ale tak sie stawiac w roli petenta raczej oslabia pozycje negocjacyjna jesli chodzi o kase. Ciekawe czy gdyby powiedzial/napisal ze ma w dupie walke ze sterydziarzem i ze jest najlepszy nie dałoby lepszego efektu.

 5. Jaki Reyes, ten gość przegrał jednogłośnie i cała walkę biegal po oktagonie i się cofal. Teraz pora na Jana, a nie Reyes którego jedyne cenne zwycięstwo to niejednoglosne z Ozdemirem, które moim zdaniem przegrał. Za bardzo się poczuł chłopak.

 6. Dana, ty męski narządzie płciowy daj Jankowi TSa, bo jak nie, to wyślemy naszego człowieka Bastka i na*ra ci na wycieraczkę!

 7. Bez obawy nie po to robia sondy na fb i pytaja ludzi. Ludzie= $, wiekszosc za Jankiem. Bedziemy to mieli

  Daj Boże!

  Ale Niestety ta większość co głosuje za Jankiem nie płaci ppv tylko ma Polsat sport albo darmowe strimy.

   i Dana o tym wie..

 8. Dana, ty męski narządzie płciowy daj Jankowi TSa, bo jak nie, to wyślemy naszego człowieka Bastka i na*ra ci na wycieraczkę!

  :DC:

 9. Niewątpliwie jest to niełatwa sytuacja zarówno dla waćpanny Doroty jak i jej kawalera Jana, ale cały czas wypatruję pomyślnego rozwiązania sprawy!

 10. Dana nibembenie, niżarłaku! Jano to pretendent okuratny, sprawiedliwy, a Reyes? Gdzie on się wypróżnia się do tego rewanżu!

 11. dana dana zjedz banana!

  Mocium panie, pan wybaczy ale czy w tym stwierdzeniu nie kryje się przypadkiem jakaś nieprzyzwoita sugestia?

 12. Radio jurasa?:korwinwhat:

  Dla niewtajemniczonych potencjalnych słuchaczy zdradzę, że aby odbierać ową radiostację w dowolnym zakątku kraju antena radiowa musi być skierowana sztywniutko i prościutko ku zenitowi.

 13. Jankowi  walka o pas należy się jak psu buda, niestety to już nie te czasy gdzie wynik sportowy jest przepustką do walk mistrzowski. UFC stało się w c..j nie logiczne od paru ładnych lat. Obecnie liczy się tylko maksymalizacja zysków a Jano z całym moim szacunkiem do niego nie jest materiałem z którego łysy będzie miał profity więc różnie może być.

 14. Daj Boże!

  Ale Niestety ta większość co głosuje za Jankiem nie płaci ppv tylko ma Polsat sport albo darmowe strimy.

   i Dana o tym wie..

  Jak mu nie da to pies tańcował z takim szefem!

 15. waćpanny Doroty jak i jej kawalera Jana

  No właśnie jak to z nimi jest? Bo wydaje się że od 100 lat razem a tu nazwiska inne? Dzięci mają jakieś? Ślub był może czy cos? Jan "zaraz" do 40 dobije i tu już mógłby nam Młody Janek wyrastać na nadzieję PL MMA

 16. Jak mu nie da to pies tańcował z takim szefem!

  Napisałbym nawet ze pies go jebał, ale teraz tak nie wolno brzydko pisać na forumie.. 😆

 17. Nie to żebym sie czepiał ale…

  … po badaniu 20 000 uczestników, Henss stwierdził, że mężczyźni pozbawieni włosów są uważani za starszych, mądrzejszych i bardziej inteligentnych…

  Są też bardziej atrakcyjni dla kobiet


  Wygrzebane w sieci… A tak swoją drogą…

  Czym Dana może sobie zrobić przedziałek ?

  Siekierą :childcry:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.