chandler mcgregor

Cały czas nie wiadomo kiedy dojdzie do walki Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Zdaniem Eddie’ego Alvareza jest to taktyka negocjacyjna organizacji UFC.

Michael Chandler i Conor McGregor rywalizowali jako trenerzy w tegorocznej edycji programu The Ultimate Fighter, po którego emisji mieli zmierzyć się w oktagonie UFC. Do dziś do walki nie doszło i nie wiadomo czy i kiedy do niej może dojść. Eddie Alvarez, który walczył z McGregorem, powiedział w programie The MMA Hour, że miał podobnie przed swoim pojedynkiem.

Miałem to samo przed walką z Conorem. Nikt nie miał pojęcia, czy zawalczę i kto będzie moim rywalem. Wydaje mi się, że UFC robi teraz to samo. To jest ich gra. Jeśli obaj zawodnicy wiedzą z kim mają walczyć, mogą zacząć negocjować stawkę. Jeśli jednak w grę włączone są jeszcze inne nazwiska, UFC może chcieć w ten sposób zbić twoją cenę.

Alvarez dodał również:

Ostatecznie to Conor trzyma karty. Jeśli byłbym McGregorem też nie powiedziałbym rywalowi, kiedy dojdzie do naszego pojedynku. Dowiedziałby się o tym, gdy uznałbym za stosowne.

Eddie Alvarez walczył z Conorem McGregorem w listopadzie roku 2016. Podczas gali UFC 205, która odbyła się w Nowym Jorku, przegrał starcie przez nokaut w drugiej rundzie i utracił mistrzowski tytuł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,941 komentarzy 2,997 polubień

Cały czas nie wiadomo kiedy dojdzie do walki Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Zdaniem Eddie’ego Alvareza jest to taktyka negocjacyjna organizacji UFC. Michael Chandler i Conor McGregor rywalizowali jako trenerzy w tegorocznej edycji programu The Ultimate Fighter, po którego emisji mieli zmierzyć się w oktagonie UFC. Do dziś do walki nie doszło i nie wiadomo […]

Odpowiedz polub

click to expand...