Conor McGregor jest zainteresowany walką z Jorge Masvidalem i Natem Diazem. Były mistrz dwóch kategorii wagowych podczas spotkania, które zorganizował jego sponsor w Kijowie wypowiedział się na temat nowego pasa mistrzowskiego.

Specjalny tytuł „The Baddest Motherfucker” został utworzony przed walką Masvidala i Diaza na UFC 244. McGregor w wywiadzie przypisuje sobie zasługi za nowy tytuł mistrzowski wprowadzony w organizacji.

To ja zaprojektowałem pas „The Baddest Motherfucker”. Tak naprawdę to ja go stworzyłem. Podpisałem się pod projektem tego jak zrobią ten pas. To dzięki mnie on w ogóle powstaje, z pewnością miałem na to wpływ. Ja – największy skur*ysyn w tej grze. Jestem zainteresowany walką zarówno z Masvidalem jak i Diazem.

Ostatnio McGregor nie ma najlepszych relacji z UFC. W jednym z wywiadów po gali w Bostonie Dana White stwierdził, że to nie Irlandczyk decyduje już o losach kategorii lekkiej. Według niego decyzje należą teraz do mistrza, Khabiba Nurmagomedova. McGregor dał jasno znać, że nie zgadza się z opinią prezydenta organizacji twierdząc, aby ten „nadal się oszukiwał”.

Co ciekawe, w 2013 roku Conor rzeczywiście twierdził, że jest „BMF”.

W jakiej formie jest Conor McGregor? Zobaczcie fragmenty z ostatnich sparingów byłego mistrza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.