chris weidman

Chris Weidman, który przeszedł już operację po tym jak złamał nogę w walce z Uriah Hallem, nagrał materiał dla fanów, w którym powiedział również kiedy będzie mógł wrócić do treningów.

Podczas gali UFC 261 Chris Weidman zmierzył się z Uriah Hallem. Walka zakończyła się bardzo szybko. Weidman wyprowadził niskie kopnięcie, które zostało zablokowane przez Halla. Niestety kość piszczelowa Chrisa nie wytrzymała i zawodnik padł na matę ze złamaną nogą.

Weidman udanie przeszedł operację nogi i z wolna zaczyna wracać do zdrowia. Przy okazji pobytu w szpitalu zawodnik nagrał materiał, który opublikował w mediach społecznościowych. Podziękował w nim za wsparcie i wszystkie wiadomości. Dodał, że docenia, iż Uriah Hall zachował się z klasą po ich walce, a Anderson Silva napisał kilka miłych słów. Dodał też jak długo może trwać powrót do pełnej sprawności.

To dość brutalne, ale przejdę przez to. Myślę, że minie około 8 tygodni zanim będę mógł zacząć chodzić bez kul. Jeśli chodzi o treningi to będę mógł do nich wrócić pomiędzy szóstym i dwunastym miesiącem od złamania.

Weidman to były mistrz UFC. Aktualnie ma jednak za sobą trudniejszy okres w karierze. Przed starciem na UFC 261 pokonał Omari Akhmedova, ale na siedem ostatnich walk wygrał tylko raz.

Na razie nie wiadomo jaka przyszłość czeka Weidmana po tak poważnej kontuzji. O tym co dalej będzie się działo z zawodnikiem został zapytany szef UFC podczas konferencji prasowej po gali. Dana White nie chciał się jednak wypowiadać w tej sprawie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Faryzejusz

Shark Fights </br><b> Middleweight</b>

1,278 komentarzy 1,554 polubień

Czyli Krzysiu wróci gdzieś jak dobrze pójdzie za rok , stoczy dwie walki , wygra pas , obroni i zasłużona emerytura. A tak serio to gość po czymś takim powinien dać sobie już spokój. Był mistrzem , obronił pas i super. Ten sport odjechał mu już za daleko żeby myślał o pasie czy czym kolwiek. Na głowę zebrał niewyobrażalnie dużo więc tam ktoś powinien mu przemówić do rozsądku.

Odpowiedz polub

flyingleb

BAMMA </br><b> Welterweight</b>

930 komentarzy 1,714 polubień

Krzysiu wróci i odbierze co swoje w postaci pasa CTE.

Odpowiedz 1 Like