Ali Abdelaziz dana white

Chociaż trzy gale UFC zostały odwołane z powodu koronawirusa, organizacja cały czas pracuje nad UFC 249 i zapewnia, że do wydarzenia dojdzie. Nie wiadomo jednak kiedy odbędą się pozostałe wydarzenia i czy UFC uda się zapewnić zawodnikom regularność kolejnych pojedynków, a co za tym idzie – wypłaty.

Zobacz również: „Głupi skur**el chce zrobić sobie krzywdę odpier**lając takie numery” – Abdelaziz o Fergusonie

Ali Abdelaziz, menadżer między innymi Khabiba Nurmagomedova, przyznał w rozmowie dla serwisu Bloody Elbow, że Dana White odezwał się do niego w sprawie pieniędzy dla zawodników.

Dana White odezwał się do mnie i powiedział, że jeśli jakiś z moich zawodników potrzebowałby pieniędzy dla rodziny, to mam się do niego zwrócić. Powiedział też, że jeśli któryś z nich nie chciałby walczyć nie musi tego robić. Dla mnie to bardzo wiele znaczy. On nie musiał tego mówić. Powiedział jednak, że w razie finansowej potrzeby zawodników mam się do niego zwrócić. Nie zrobiłem tego jeszcze, ale pewnie zrobię.

Abdelaziz dodał również, że rozumie UFC i wspiera organizację w dążeniu do przygotowania kolejnych gal i walk.

Zawodnicy chcą walczyć. Tu chodzi właśnie o nich i to, że muszą zadbać o rodziny. Oni muszą płacić rachunki. Wierzę, że Dana White będzie potrafił zorganizować bezpieczną galę. Wierzę, że Hunter Campbell, Sean Shelby, Mick Maynard, dr Jeff Davidson i wszyscy ci ludzie zrobią wszystko, aby gala była bezpieczna. Ufam im.

2 KOMENTARZE

  1. Dana White odezwał się do mnie i powiedział, że jeśli jakiś z moich zawodników potrzebowałby pieniędzy dla rodziny, to mam się do niego zwrócić. Powiedział też, że jeśli któryś z nich nie chciałby walczyć nie musi tego robić. Dla mnie to bardzo wiele znaczy. On nie musiał tego mówić. Powiedział jednak, że w razie finansowej potrzeby zawodników mam się do niego zwrócić. Nie zrobiłem tego jeszcze, ale pewnie zrobię.

    Skąd ten tryb przypuszczając Ali?

    Na pewno to zrobisz.

    Pieniążki dla zawodników oznaczają pieniążki dla ciebie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.