Chociaż trzy gale UFC zostały odwołane z powodu koronawirusa, organizacja cały czas pracuje nad UFC 249 i zapewnia, że do wydarzenia dojdzie. Nie wiadomo jednak kiedy odbędą się pozostałe wydarzenia i czy UFC uda się zapewnić zawodnikom regularność kolejnych pojedynków, a co za tym idzie – wypłaty.

Zobacz również: „Głupi skur**el chce zrobić sobie krzywdę odpier**lając takie numery” – Abdelaziz o Fergusonie

Ali Abdelaziz, menadżer między innymi Khabiba Nurmagomedova, przyznał w rozmowie dla serwisu Bloody Elbow, że Dana White odezwał się do niego w sprawie pieniędzy dla zawodników.

Dana White odezwał się do mnie i powiedział, że jeśli jakiś z moich zawodników potrzebowałby pieniędzy dla rodziny, to mam się do niego zwrócić. Powiedział też, że jeśli któryś z nich nie chciałby walczyć nie musi tego robić. Dla mnie to bardzo wiele znaczy. On nie musiał tego mówić. Powiedział jednak, że w razie finansowej potrzeby zawodników mam się do niego zwrócić. Nie zrobiłem tego jeszcze, ale pewnie zrobię.

Abdelaziz dodał również, że rozumie UFC i wspiera organizację w dążeniu do przygotowania kolejnych gal i walk.

Zawodnicy chcą walczyć. Tu chodzi właśnie o nich i to, że muszą zadbać o rodziny. Oni muszą płacić rachunki. Wierzę, że Dana White będzie potrafił zorganizować bezpieczną galę. Wierzę, że Hunter Campbell, Sean Shelby, Mick Maynard, dr Jeff Davidson i wszyscy ci ludzie zrobią wszystko, aby gala była bezpieczna. Ufam im.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.