Daniel Cormier jest zdania, że UFC powinno doprowadzić do walki Armana Tsarukyana z Dustinem Poirierem. Takie rozwiązanie sprawiłoby, że układ sił w wadze lekkiej nabrałby pewnej stabilności.

2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbyła się w hali Moody Center w Austin, doszło o pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Tsarukyan szybko uporał się z Driushem i dzięki ten wygranej awansował na czwarte miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC. Daniel Cormier w programie DC & RC przedstawił swój pomysł na kolejną walkę dla Armana.

Jeśli Islam będzie się bił w pierwszym kwartale przyszłego roku, Tsarukyan mógłby zmierzyć się z Poirierem na UFC 300. Dustin mówił, że chciałby wówczas walczyć. UFC 300 odbędzie się w okolicach kwietnia. Jeśli pokonałby Poiriera, może pod koniec roku mógłby zawalczyć z Makhachevem. Gość właśnie pobił jedno z największych nazwisk w wadze lekkiej. Jeśli nie przejdzie Poiriera, to Dustin będzie mógł się domagać walki o pas po Justinie Gaethje. To dałoby pewną stabilność wadze lekkiej.

Arman Tsarukyan w programie The MMA Haur zapowiedział, że zamiast Dustina Poiriera wolałby zawalczyć z Justinem Gaethje lub z Charlesem Oliveirą, bo te walki mogłyby otworzyć mu drzwi do starcia mistrzowskiego.

Aktualnie pierwszym pretendentem do walki o pas wagi lekkiej jest Charles Oliveira. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy planowane jest jego starcie z Islamem Makhachevem, mistrzem wagi lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Daniel Cormier jest zdania, że UFC powinno doprowadzić do walki Armana Tsarukyana z Dustinem Poirierem. Takie rozwiązanie sprawiłoby, że układ sił w wadze lekkiej nabrałby pewnej stabilności. 2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbyła się w hali Moody Center w Austin, doszło o pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Tsarukyan szybko uporał […]

Odpowiedz polub

click to expand...