Francis Ngannou, były mistrz UFC, ma powróci do klatki w roku 2024. Jego rywalem może być Deontay Wilder, pięściarz, który chciałby stoczyć z Ngannou dwie walki, jedną w MMA, a drugą w boksie.

28 października Francis Ngannou zadebiutował w pięściarskim ringu. Rywalem Ngannou był bokserski czempion wagi ciężkiej Tyson Fury. Walka rozegrała się na pełnym dystansie i zakończyła niejednogłośną decyzją sędziów na stronę Fury’ego, chociaż pojawiło się wiele głosów mówiących, że to Ngannou zwyciężył. Ngannou, który jest związany kontraktem z organizacją PFL, jeszcze nie wiem, kto będzie jego kolejnym rywalem. Donn Davis, szef PFL, w programie The MMA Hour przedstawił swoje spojrzenie na kolejny kroki Ngannou.

Jeszcze nie wiemy, co się wydarzy, ale wiemy, że on zawalczy w PFL w 2024 roku. Nie wiemy jeszcze czy będzie to pierwszy, czy ostatni kwartał roku. Myślę jednak, że to będzie walka na mieszanych zasadach i że Deontay Wilder jest najbardziej prawdopodobnym rywalem. Myślę, że to byłoby niesamowite.

Wilder już wcześniej zapowiadał, że chciałby zawalczyć z Ngannou w boksie i w MMA. Mówił też otwarcie o tym, że są prowadzone rozmowy w tej sprawie. Donn Davis powiedział natomiast, że Ngannou ma przed sobą różne rozwiązania, bo czekają go też ciekawe wyzwania w pięściarskim ringu. Szef PFL nie chciał jednak zdradzić niczego więcej. Dodał tylko, że będzie jeszcze rozmawiał z Francisem na temat najlepszych rozwiązań na rok 2024.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,912 komentarzy 2,951 polubień

Francis Ngannou, były mistrz UFC, ma powróci do klatki w roku 2024. Jego rywalem może być Deontay Wilder, pięściarz, który chciałby stoczyć z Ngannou dwie walki, jedną w MMA, a drugą w boksie. 28 października Francis Ngannou zadebiutował w pięściarskim ringu. Rywalem Ngannou był bokserski czempion wagi ciężkiej Tyson Fury. Walka rozegrała się na pełnym […]

Odpowiedz polub

click to expand...