Chael Sonnen, były zawodnik, a dziś komentator sportowy, jest pod wrażeniem ostatniego występu Toma Aspinalla. Zdaniem Sonnena Anglik wygrał walkę ponieważ postawił na ofensywę, czym wszystkich zaskoczył.

11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w pierwszej rundzie pojedynku. Komentując tę walkę Chael Sonnen powiedział w nagraniu zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube:

Przed walką wszyscy uważaliśmy, że Tom nie pójdzie na wymiany z Sergeiem. Musiałby być głupcem, żeby to zrobić. Ostatecznie jednak to zrobił, stanął do wymian na środku klatki i ubił Pavlovicha. To było dość zaskakujące.

Sonnen dodał również, że ruch Aspinalla okazał się dobry, bo:

Chciałby, żebyście zapamiętali, że dobra ofensywa jest też dobra obroną. Tom został pierwszym z ostatnich siedmiu rywali Sergeia, który nie poczuł siły jego pięści, bo Sergei nigdy go nie trafił. Sergei nie trafił, bo był zepchnięty do defensywy. Najlepszą obroną jest atak.

Tom Aspinall nie kryje, że w kolejnym starciu chciałby zmierzyć się z Jonem Jonesem lub Stipe Miocicem. Organizacja UFC wydaje się być jednak zdeterminowana, aby doprowadzić najpierw do walki Jonesa z Miocicem. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy może do niej dojść, bo Jones wraca do zdrowia po kontuzji.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Anglik szedł przez amerykański oktagon jak burza i szybko wygrał pięć walk z rzędu. W lipcu roku 2022 starł się z Curtisem Blaydesem, ale walka zakończył się przez kontuzję nogi Aspinalla. Po rekonwalescencji Tom zmierzył się z Marcinem Tyburą i szybko posłał go na deski, a w ostatnim starciu zdobył tymczasowy tytuł. Przed wejściem do amerykańskiej organizacji Aspinall walczył dla Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,938 komentarzy 4,162 polubień

„To było dość zajebiste” - poprawiłem.

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,006 komentarzy 23,629 polubień

Co ten baran pierdoli? Przecież Tomek już na początku wyłapał mocno od Pawła, ale to udźwignął, a ten tu bredzi, że Aspinall nie poczuł siły Serioży, bo ten nigdy go nie trafił. Strumyk mu wywalało? :beczka:

Odpowiedz 12 polubień

Avatar of blazini
blazini

UFC
Bantamweight

8,192 komentarzy 28,555 polubień

Weź ty Sonnen już spierdalaj do domu.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Polish Experiment
Polish Experiment

Brutaal
Bantamweight

443 komentarzy 423 polubień
Avatar of warzywko
warzywko

Brutaal
Featherweight

479 komentarzy 1,570 polubień

Tomek pieknie rozjebal Pavla w jego wlasnej grze, ale jak przyjal czystego strzala na twarz to mialem obawy, na szczescie Tomek szybko je rozwial. Bylo widac ze Tom to poczul, ale nie peka na robocie :redford:

A Sonnen klasycznie kocopoly gada

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,236 komentarzy 35,217 polubień

Co ten baran pierdoli? Przecież Tomek już na początku wyłapał mocno od Pawła, ale to udźwignął, a ten tu bredzi, że Aspinall nie poczuł siły Serioży, bo ten nigdy go nie trafił. Strumyk mu wywalało? :beczka:

Pewnie oglądał z komentarzem Janisza i Jurasa :bye:, a nie DC i Rogana... a że nie zna polskiego to myślał że to były tylko zwody Toma... :confused: :lol:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,834 komentarzy 20,922 polubień

Jedyne co nie jest zaskakujące to fakt, że Sonnen pierdoli kocopoły

Odpowiedz 1 Like