Podczas nadchodzącej gali UFC Apex w Las Vegas Derrick Lewis zmierzy się w walce wieczoru z Alexeyem Oleinikiem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Lewis jak zawsze wykazuje się dużą dozą obojętności w podejściu do swojej kariery i walczenia w klatce. Zapytany o to jak zapatruje się na wagę ciężką w UFC powiedział:

Nie jestem fanem sportu, ani wagi ciężkiej. Walczę, bo to moja praca. Nie interesuje mnie to, kto wygrywa, kto z kim ma walczyć i kto chce walczyć ze mną. Ja mogę walczyć z każdym.

W rozmowie dla serwisu MMAFighting dodał też jednak, że jednym z zawodników, którzy odrzucili walki z nim był Alistair Overeem.

Na te słowa szybko zareagował sam Holender, który napisał w mediach społecznościowych:

Dlaczego miałbym odrzucić walkę z tobą? To byłyby łatwe pieniądze.

Derrick Lewis ma na swoim koncie aż 19 walk w oktagonie UFC. W ostatnich bojach wygrywał z Ilirem Latifim i Blagoyem Ivanovem. W swojej karierze mierzył się z m.in. Juniorem dos Santosem, Francisem Ngannou czy Danielem Cormierem.

„Black Beast” znany jest ze swojej nokautującej siły ciosy i specyficznego poczucia humoru. Pokazał je ponownie w filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych, w którym pluje do jedzenia swojego najbliższego rywala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.