valentina shevchenko

Valentina Shevchenko, mistrzyni wagi muszej UFC, nie może się już doczekać powrotu do klatki i jest otwarta na różne opcje, również na walki z mistrzyniami innych kategorii wagowych.

Valentina Shevchenko walczyła ostatni raz w czerwcu 2022 roku i pokonała na punkty Tailę Santos. Na razie nie wiadomo kiedy mistrzyni wróci do oktagonu, ale w rozmowie dla UFC przyznała, że marzec byłby idealnym terminem na kolejną walkę.

Mistrzyni jest gotowa, dajcie więc każdą, która również jest przygotowana. Marzec brzmi dobrze. To byłby idealny termin na powrót do klatki.

Shevchenko odniosła się również do pomysłu trzeciej walki z Amandą Nunes, mistrzynią kategorii koguciej oraz starcia z Weili Zhang, czempionką kategorii słomkowej.

Jestem otwarta na wszelkie możliwości, na wszelkie wyzwania. Chciałabym jeszcze raz obronić pas, ale jestem też otwarta na walkę z Amandą i Weili.

Valentina Shevchenko już dwa razy walczyła z Amandą Nunes o jej pas kategorii koguciej. W obu przypadkach starcia rozegrały się na pełnym dystansie, ale też w obu Shevchenko musiała uznać wyższość Nunes. W drugim boju mistrzyń decyzją sędziów była jednak niejednogłośna.

Valentina Shevchenko jest na fali dziewięciu wygranych z rzędu. Od roku 2017 pozostaje niepokonana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Welterweight

9,783 komentarzy 70,604 polubień

Dawać ją z chińskim chłopcem

Odpowiedz 1 Like