Artur Szczepaniak, który podczas XTB KSW 81 zmierzy się z Adrianem Bartosińskim, zapowiada, że fani zobaczą starcie na bardzo wysokim poziomie.

22 kwietnia organizacja KSW po raz pierwszy w historii zawita do Tomaszowa Mazowieckiego. Podczas gali XTB KSW 81 dojdzie do boju mistrzowskiego o pas wagi półśredniej. W starciu tym zmierzy się dwóch najlepszych zawodników tej kategorii wagowej w KSW – niepokonany Adrian Bartosiński, zajmujący w rankingu pozycję pierwszą, zetrze się z Arturem Szczepaniakiem, numerem dwa tego zestawienia. Przed nadchodzącym pojedynkiem Artur Szczepaniak będąc gościem programu Oktagon Live powiedział:

To będzie walka na bardzo wysokim poziomie. Obaj mamy podobne style, zarówno w stójce, jak i w parterze. On jest dominującym zawodnikiem, ja też lubię dominować w parterze, więc będzie walka na wysokim poziomie, będzie co oglądać. Czy do pięciu rund dojdzie, to nie wiem. Naprawdę będzie ciężko. On jest finisherem, ja również, więc będzie ciekawie.

Artur Szczepaniak ma za sobą dwa występy w okrągłej klatce. Zadebiutował w KSW w kwietniu zeszłego roku i na gali KSW 69 poddał w pierwszej rundzie Jivko Stoimenova. W drugim boju spotkał się z efektownie walczącym Brianem Hooiem, posłał go na deski wysokim kopnięciem już w pierwszej minucie walki i został nagrodzony bonusem za najlepszy nokaut wieczoru. Wygraną tą Artur wydłużył swoją serię wygranych z rzędu do pięciu. 26-latek mieszkający i trenujący na co dzień w Belgii ma na swoim koncie dziesięć pojedynków, z których dziewięć wygrał. Reprezentant klubu Team Mixfighter Genk siedem razy tryumfował przed czasem, z czego pięciokrotnie przez nokaut, a dwa razy przez poddanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Bmyak
Bmyak

Brutaal
Light Heavyweight

600 komentarzy 1,134 polubień
Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Mam nadzieję, że tak będzie

Odpowiedz polub