łukasz jurkowski juras

Po długiej przerwie od startów Łukasz Jurkowski wraca do organizacji KSW i zapowiedział, że zawalczy jeszcze przed wakacjami.

Łukasz Jurkowski zapowiedział kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraca do treningów. Teraz natomiast, w rozmowie z Danielem Omielańczukiem dla Boksujemy TV przedstawił termin powrotu do klatki.

Czas najwyższy. Są plany. Już dogadaliśmy, że na dniach będzie to wszystko ogłaszane. Zostały dwa miesiące, także osiem tygodni trzeba znowu być sportowcem na 100 procent. (…) Będę się bił przed wakacjami. Jak dobrze pójdzie, to może jeszcze na koniec roku.

Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem Łukasza Jurkowskiego, ale sam zawodnik, który poznał przeciwnika, uważa że będzie to interesujące zestawienie.

Myślę, że to będzie walka, która zainteresuje wiele osób. Myślę, że będzie to strzał w dychę.

O powrocie do klatki KSW Łukasza Jurkowskiego mówi się od dawana. W zeszłym roku głośno było o walce Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim. Panowie początkowo mieli zmierzyć się z sobą podczas gali KSW 54. Ostatecznie jednak z powodu kontuzji „Jurasa” pojedynek został przeniesiony na galę KSW 55. W końcu jednak i ten termin został odwołany z powodów zakażenia zawodników koronawirusem.

Łukasz Jurkowski jest związany z KSW od samego początku istnienia marki. Wziął udział w pierwszej gali organizacji i zwyciężył wówczas w ośmioosobowym turnieju. Reprezentujący taekwondo zawodnik walczył też podczas kolejnych jedenastu gal KSW. Natomiast w przerwach pomiędzy starciami w Polsce, bił się również w Chorwacji, Rosji, Słowenii, Bułgarii i USA. W tym czasie został też, w duecie z Andrzejem Janiszem, komentatorem gal KSW.

1 KOMENTARZ

  1. Czemu temat nie wyświetla się na forum? Któryś raz już tak mam, jeszcze przed padnięciem serwerów. Jakiś błąd?

    Czy jestem ślepy?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.