Chociaż na razie nie wiadomo czy dojdzie do walki o pas wagi półciężkiej pomiędzy jej mistrzem Janem Błachowiczem i mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą, wszystko wskazuje na to, że UFC właśnie to starcie planuje zestawić w roku 2021.

Zobacz również: „Alkohol włącza ludziom tryb nieśmiertelności” – Błachowicz o pracy na bramce

Zaraz po tym, gdy pojawił się pomysł walki Israela z Janem, Polak zastrzegł, że jest chętny na ten bój, ale najwcześniej w marcu roku 2021. Dodał też, że może również walczyć z Gloverem Teixeirą, który jest naturalnym pretendentem do walki o pas w wadze półciężkiej. Termin marcowy wydawał się być odległy dla Israela, ale w najnowszej rozmowie dla BT Sport szef UFC, Dana White, potwierdził że organizacja skupia się aktualnie na tym, aby doprowadzić do boju Błachowicz vs Adesanya.

Tak. Oni obaj są chętni na to starcie. Mi również się ono bardzo podoba. To będzie fajna walka.

Szef UFC został zapytany również o to, czy zatem Israel przeskoczy w kolejce do pasa Glovera Teixeirą i potwierdził taki plan.

Zarówno Israel jak i Błachowicz zawalczyli po raz ostatni na gali UFC 253 we wrześniu tego roku i zwyciężyli w oktagonie na „Fight Island”. Israel pokonał wtedy Paulo Costę, a Jan Błachowicz wygrał z Dominickiem Reyesem, zdobywają w ten sposób pas wagi półciężkiej.

Zobacz również: „Nie lubię go i nie napiłbym się z nim” – Błachowicz o nienawiści do rywali

26 KOMENTARZE

 1. Nie wiem czemu, ale gdyby doszło do tej walki to jestem jakoś dziwnie bardziej spokojny o zwycięstwo Janka niż w przypadku ostatniej z Dominikiem. :tysoncoffe:

 2. Po prostu obaj teraz lepszego starcia nie dostaną. Alternatywnie może być Whittaker lub Vettori dla Israela i Glover dla Janka.

 3. Jeśli Janek go ubije to Łysego znowu do szpitala przetransportują

  E tam. Janek jeszcze bardziej urośnie po takiej wygranej i cały świat MMA będzie się domagał jego walki z Jonsem 🙂

 4. Jak Jano trafi tego biednego chudego murzyna, to w najlepszym wypadku biedak wyląduje na oiomie. O ile od razu nie trafi do czarnego wora. Łysemu pokrzyżuje to plan na superfight Jons vs Adesanya, chłop dostanie zawału i udaru. Janek dodatkowo wyzywając po walce Bonsa, tak go wystraszy, że ten zajebie złoty strzał koki, przy okazji rozjeżdżając furom tłum aktywistów LPG+. W kraju nad Wisłą z kolei wybitny poeta wielbiciel poezji Leśmiana po wciągnięciu białego węgorza napiszę poemat o tym, jaki jest dumny, że jego organizacja posłała w świat takiego Mistrza i to znaczy, że w niej jest taki sam poziom sportowy.

 5. A niech robią te starcie Janek znowu zjebie plany Dance i utrze noska murzynkowi i przy okazji  zgranie duży sos za superfight

 6. Nie wiem czemu, ale gdyby doszło do tej walki to jestem jakoś dziwnie bardziej spokojny o zwycięstwo Janka niż w przypadku ostatniej z Dominikiem. :tysoncoffe:

  :frankapprove:

  Ale bedzie placz po gali

 7. Ale bym chciał, żeby Jano mu zafundował coś naprawdę brutalnego. Tydzień na obserwacji, sześć miesięcy rekonwalescencji i powrót do średniej w 2022. :antonio:

 8. Podsumowując opinie cohones, uprzedzam popularnym mem z nosaczem: Niby człowiek wie, ale jednak trochę się łudzi.

 9. E tam. Janek jeszcze bardziej urośnie po takiej wygranej i cały świat MMA będzie się domagał jego walki z Jonsem 🙂

  Kolejny plus do sytuacji jeśli Janek mu najebie jak dla mnie 😆

 10. Nie wiem czemu, ale gdyby doszło do tej walki to jestem jakoś dziwnie bardziej spokojny o zwycięstwo Janka niż w przypadku ostatniej z Dominikiem. :tysoncoffe:

  No niestety u Janka bywa to odwrotnie proporcjonalnie, ja spokój czułem w walce z Santosem i męczarni z Jacare…a niepokój w każdym z trzech wielkich zwycięstw (rockhold, reyes, i ten murzyn co przeszedł do beuatora).

  Kurwa wyobrazacie sobie wogole co zwycięstwo Janka by oznaczało? Zarucham swojo rękę na amen :razz:łacz:

 11. Janek niestety tego nie wygra a ja tu wtedy ze smutkiem napisze dużymi literami,,a nie mowilem ? 🙁 "

  Ty znafco…

  Nie odzywaj sie juz w tematach o Janku.

  Przypomnij sobie co pisałeś przed walka o pas!

  Wszyscy redaktorzy typowali zwycięstwo Janka, a ty sie prułeś jacy to nieobiektywni

  I kto miał racje?

  Klep sobie w tematach o tym swoim bogu czy tam o borzu.

 12. Ty znafco…

  Nie odzywaj sie juz w tematach o Janku.

  Przypomnij sobie co pisałeś przed walka o pas!

  Wszyscy redaktorzy typowali zwycięstwo Janka, a ty sie prułeś jacy to nieobiektywni

  I kto miał racje?

  Klep sobie w tematach o tym swoim bogu czy tam o borzu.

  Chłopczyku, jestem tu od lat na tym forum i jakis oplot który nawet nie ma tysiąca postów nie bedzie mi pierdolil gdzie mam co pisać

  :DC:

 13. Chłopczyku, jestem tu od lat na tym forum i jakis oplot który nawet nie ma tysiąca postów nie bedzie mi pierdolil gdzie mam co pisać

  :DC:

  dziewczynko!

  Pierdolić to mogę twoją starą!

  A oplot to cie zrobił i zapomniał zajebać!

  I nie odpisuj mi już, bo lądujesz w ignorowanych jak inne internetowe prujdupy!!

 14. dziewczynko!

  Pierdolić to mogę twoją starą!

  A oplot to cie zrobił i zapomniał zajebać!

  I nie odpisuj mi już, bo lądujesz w ignorowanych jak inne internetowe prujdupy!!

  Teksty jak z gimnazjum

  :razz:ociesznymirek:

  Widac ze jesteś gimbem

 15. Teksty jak z gimnazjum

  :razz:ociesznymirek:

  Widac ze jesteś gimbem

  Przegrałeś przez ko siurku, i próbujesz z kolegi się śmiać ze jest gimbusem, żebyśmy my też się z niego śmiali. Bardzo niemiła zagrywka :korwinstupid:

 16. A ja to bym chciał, żeby Janek przed superwalką obronił tytuł.

  To się najpewniej nie stanie, ale (wcale nie takie pewne) ubicie Glovera bardzo mocno ugruntowałoby jego pozycję jako mistrza.

  I też nie ma co zapominać – wszyscy chcemy uczciwych drabinek rankingowych, a nie superwalk tak o. Glover – Israel – kolejna obrona lub dwie – JJ, tak bym to widział najrozsądniej. A, że Janowi byłoby tego ciężko dokonać?

  No pewnie, że ciężko. Ale jakaż byłaby satysfakcja gdyby dokonał, wyczyścił i nikt nie miałby żadnych wątpliwości co do jego wielkości.

 17. Przegrałeś przez ko siurku, i próbujesz z kolegi się śmiać ze jest gimbusem, żebyśmy my też się z niego śmiali. Bardzo niemiła zagrywka :korwinstupid:

  Coraz dziwniejsze te gimbazjalne solówki w tych czasach. Można przegrać albo wygrać przez KO nie odchodząc nawet od klawiatury :brainoverload:

  :mamed:

 18. Chłopczyku, jestem tu od lat na tym forum i jakis oplot który nawet nie ma tysiąca postów nie bedzie mi pierdolil gdzie mam co pisać

  :DC:

  Czyli wystarczy ponad 1000 postów, żeby nakazać Ci gdzie masz pisać? W takim razie moje niemalże 6000 wystarczy. W związku z tym wypierdalaj na kafeterię albo do sekcji komentarzy na wp.pl.

 19. O ile dobrze pamiętam czarny żyd został pięknie znokautowany lewym sierpem, a jak wiadomo Janek potrafi ładnie wysprzęglic lewym:tellmemore:

 20. Jak Jano trafi tego biednego chudego murzyna, to w najlepszym wypadku biedak wyląduje na oiomie. O ile od razu nie trafi do czarnego wora. Łysemu pokrzyżuje to plan na superfight Jons vs Adesanya, chłop dostanie zawału i udaru. Janek dodatkowo wyzywając po walce Bonsa, tak go wystraszy, że ten zajebie złoty strzał koki, przy okazji rozjeżdżając furom tłum aktywistów LPG+. W kraju nad Wisłą z kolei wybitny poeta wielbiciel poezji Leśmiana po wciągnięciu białego węgorza napiszę poemat o tym, jaki jest dumny, że jego organizacja posłała w świat takiego Mistrza i to znaczy, że w niej jest taki sam poziom sportowy.

  :razz:ociesznymirek:

  Wincyj!

  :conorsalute:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.