W najbliższych miesiąca UFC planuje dwie duże sportowe i medialne walki. Pierwszą z nich jest starcie Paulo Costy z Israelem Adesnayą, a drugim pojedynek Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje. Oba pojedynki zapowiadają się wyśmienicie, ale Bruce Buffer, konferansjer od lat związany z organizacją UFC, bardziej wyczekuje tego pierwszego boju.

Kto nie chce zobaczyć walki Gaethje, a dodatkowo kto nie chce zobaczyć jego starcia z Nurmagomedovem? Wszyscy tego chcą. Z drugiej jednak strony mamy starcie Paulo Costy z Israelem Adesanyą.

W rozmowie dla serwisu BJPenn.com Buffer dodał wyjaśnił też, że pojedynek Costa vs Adesanya niesie z sobą ogromny ładunek emocji.

Oni się naprawdę nienawidzą, to nie jest udawane. Cała historia tego starcia jest ekscytująca. Obaj ci zawodnicy są osobowościami i mają w sobie to coś. Nie mogę się więc doczekać tej walki. To będzie coś niesamowitego.

Walka o pas wagi średniej Israel Adesanya vs Paulo Costa będzie starciem wieczoru gali UFC 253, do której dojdzie 27 września. Do starcia o pas wagi lekkiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Justinem Gaethje dojdzie 25 października na gali UFC 254.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.