jan błachowicz dominick reyes

Już niedługo w oktagonie UFC zadebiutuje Mateusz Gamrot, były podwójny mistrz organizacji KSW. Zanim jednak dojdzie do walki „Gamera” w najważniejszej klatce MMA na świecie pojawi się Jan Błachowicz, który zawalczy o pas mistrzowski wagi półciężkiej z Dominickiem Reyesem. Mateusz Gamrot w rozmowie dla Polsatu Sport powiedział, że jest pewny wygranej Błachowicza.

Janek po ostatnich kilku walkach naprawdę jest na fali. Złapał mocny wiatr w żagle. Uwierzył bardzo mocno w swoje umiejętności. Jestem wręcz przekonany, że w nocy z soboty na niedzielę Janek wygra i przywiezie pas do Polski.

Gamrot dodał też jednak, że starcie o pas na pewno nie będzie prostą przeprawą.

To będzie bardzo ciężka walka. Dominick Reyes to nie jest przypadkowy gość. Ma jedną porażkę w rekordzie i bardzo dużo wygranych. Jest dobrym kickboxerem, ma dobrą obronę przed obaleniami. Janek jednak złapał wiatr w żagle i jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. To jest jego czas na zabranie pasa. Ja mocno trzymam kciuki, mocno kibicuję. W nocy będę darł ryja do telewizora, żeby to wszystko się stało.

Do gali z udziałem Błachowicza dojdzie już w nocy z soboty na niedzielę. W starciu wieczoru Paulo Costa będzie próbował odebrać pas mistrzowski kategorii średniej UFC Israelowi Adeanyi. Drugim pojedynkiem wieczoru będzie natomiast starcie mistrzowskie w kategorii półciężkiej UFC pomiędzy Janem Błachowiczem i Dominickiem Reyesem.

Zobacz również: UFC 253: Adesanya vs Costa – rozpiska gali z udziałem Jana Błachowicza

2 KOMENTARZE

  1. Hah ja też będę darl mordę do tv. Tak nawiasem pamiętam walkę Janka. Coreyem, akurat byłem w wojsku na służbie przygotowawczej. Jak Jano wyjebal bule mudzinowi to tak japę wydarłem że cały pluton wybudziłem xd o 5 rano a to była niedzia czyli jedyny dzień gdzie wojsko mogło spać do 7

    :evil::evil::evil:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.