Organizacja ogłosiła dzisiaj trenerów najnowszej edycji programu The Ultimate Fighter. Trenerami zostali aktualny mistrz kategorii koguciej, Cody Garbrandt, oraz jego były sparingpartner, TJ Dillashaw. Uczestnikami mają tym razem być byli oraz aktualni zawodnicy kategorii półśredniej UFC. Jon Anik podczas UFC Fight Night 103 potwierdził nieoficjalne informacje podane przez portal MMANewsline.com.

Jak wiemy, od dawna zawodnicy pozostają w konflikcie, kiedy to Garbrandt kilkukrotnie atakował Dillashawa za odejście z Team Alpha Male. Z pewnością panowie będą mieli sobie sporo do powiedzenia w trakcie nagrywania programu.

Co najważniejsze, na koniec sezonu zobaczymy pojedynek pomiędzy TJ’em a Codym. Będzie to pierwsza obrona pasa mistrzowskiego w wykonaniu młodego Garbrandta.

13 KOMENTARZE

  1. TUF w chuju mam bo zadnego nigdy nie ogladalem i tak ale na waleczke czekam jak malolat! TJ w koncu sie doczekal:applause:

  2. Jak nie oglądam tufa już od co najmniej 8 sezonów to ten sezon zdecydowanie obejrzę, podkładanie świni i wrzutki na porządku dziennym!

  3. Kiedy ten TUF ma się zacząć? Nagrywanie rusza jeszcze w styczniu, więc kiedy możemy się spodziewać pierwszych odcinków tak mniej więcej?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.