Cody Garbrandt po przegranej z TJ Dillashawem w pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego na UFC 217 dostanie natychmiastową szansę rewanżu ze swoim rywalem. Wielu obserwatorów uważa, iż młody reprezentant Team Alpha Male nie zasługuje na drugą walkę z Dillashawem w tak krótkim czasie. W tym gronie jest również sam mistrz.

Nie sądzę żeby Cody zasłużył na rewanż. Jestem jednak zadowolony z tego zestawienia. UFC chce tej walki. Jeśli chcą takiego pojedynku to na pewno będą go promować. Nie wiem dlaczego dają tę walkę Garbrandtowi, ale to dla mnie dobrze. Patrząc na aspekt sportowy kompletnie nie zasługuje on na drugie starcie ze mną, lecz jestem biznesmanem i tak do tego podejdę.

Nadal jest między nami napięcie. To tak po prostu nie odejdzie. On bardzo naciskał na zorganizowanie drugiej walki, bardzo tego chce, ale w rzeczywistości nie zdaje sobie chyba sprawy co jest stawką tego pojedynku. Co będzie jak znokautuję go dwa razy z rzędu?

Rewanż odbędzie się 4 sierpnia na UFC 227 w Los Angeles.

21 KOMENTARZE

 1. Niestety muszę się zgodzić z TJ. Cody został znokautowany, teraz TJ powinien walczyć z Riverą, a Cody z Moraesem.

 2. Niestety muszę się zgodzić z TJ. Cody został znokautowany, teraz TJ powinien walczyć z Riverą, a Cody z Moraesem.

  Ale Cody miał już TJ na widelcu, gdyby nie gong byłoby KO/TKO dla NoLove'a. Wg mnie decyzja o rewanżu broni się sportowo.

 3. Wpompowali już trochę kasy w marketing pierwszej walki, była niezła ze zwrotem akcji i KO oraz pięknym krzykiem w twarz który przejdzie do historii. Marketingowo jak najbardziej, sportowo też można tłumaczyć że Cody do KO miał przewagę. Chyba reasumując nikt nie powinien narzekać wiedząc co Panowie mają do zaprezentowania w oktagonie oraz brak miłości do siebie poza nim. No to jedziemy, dzwonię do Łysego !

 4. Jak najbardziej na to sens. Bo patrząc na to , że Cruz nie wiadomo kiedy wróci bo ani widu ani słychu o nim (o ile w ogóle wróci) to marketingowo rewanż sprzeda się jeszcze lepiej. Jestem za Codym ale coś czuję , że TJ znowu ogarnie.

 5. O patrzcie TJ ma ginekomastie:beczka:

  Jeśli piszesz serio to wpierw dowiedz się jak wygląda ginekomastia. Z takich ujęć to wszystkich można o to oskarżyć. Za dużo agenta 2703.

 6. Ta fota to jest kurwa majstersztyk! Musieli mocno sypnac kasa TJ ze sie zgodzil na rewanz… Oby tym razem to dluzej potrwalo!

  PS. Rewanz z dupy kolejny juz w UFC… nie zaslugiwal za chuj na niego…

 7. Ta fota to jest kurwa majstersztyk! Musieli mocno sypnac kasa TJ ze sie zgodzil na rewanz… Oby tym razem to dluzej potrwalo!

  PS. Rewanz z dupy kolejny juz w UFC… nie zaslugiwal za chuj na niego…

  Trzecia najlepsza fota zaraz za Cain vs jds i Mirko z wandem

 8. Skąd wy ludzie zakładacie ten nokaut? TJ był lekko podłączony, ale nie ma 100% pewności, że by tego nie przetrwał. To nie Bisping z Silvą, czy Donek z Masvidalem (chociaż jemu niewiele to dało), gdzie widać gołym okiem jak gong ratuje przed nokautem. Rewanż z dupy za jeden cios chwały, a wy się śmialiście z Karoli jak chciała natychmiastowy rewanż z Asią. Pewnie jakby była ulubienicą Dany jak Garbrandt to by go dostała.

  TJ rozjeb go ponownie i nie daj się trafić czymś mocnym żeby mu raz na zawsze zamknąć morde i nie dać kolejnych głupich argumentów.

 9. Skąd wy ludzie zakładacie ten nokaut? TJ był lekko podłączony, ale nie ma 100% pewności, że by tego nie przetrwał. To nie Bisping z Silvą, czy Donek z Masvidalem (chociaż jemu niewiele to dało), gdzie widać gołym okiem jak gong ratuje przed nokautem. Rewanż z dupy za jeden cios chwały, a wy się śmialiście z Karoli jak chciała natychmiastowy rewanż z Asią. Pewnie jakby była ulubienicą Dany jak Garbrandt to by go dostała.

  TJ rozjeb go ponownie i nie daj się trafić czymś mocnym żeby mu raz na zawsze zamknąć morde i nie dać kolejnych głupich argumentów.

  on był tak znokautowany, że jak upadał to jeszcze się śmiał z tego, że Cody go trafił

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.