Gwiazda paru całkiem niezłych filmów The Rock podczas wywiadu z z ESPN2 zapodał parę przemyśleń na temat MMA I UFC. Enjoy !!!

Pytanie : Przechodząc do sedna, MMA rozjeżdża boks i wrestling w tym momencie prawda ?

Rock: Hmm, myślę żę gdzieś tam jest cały czas dobry boks, I że przyjdą walki które będę miał ochotę oglądać. Ale MMA teraz jest po prostu fenomenalne. To jest takie gorące, i jest jasne dla mnie czemu jest tak popularne. Mam tonę miłości i respektu dla tych gości. Zaprzyjaźniłem się z kilkoma z nich i oni mają moje wsparcie.

Myślę że MMA wymaga niesamowitych zdolności, a ci goście muszą dobrze połączyć strategie I plan walki za każdym razem kiedy wychodzą do walki, ponieważ MMA nie jest jednowymiarowe, nie jest przewidywalne.

Jakiegoś dnia nawet największy zawodnik może przegrać. Myślę że to bardzo ekscytujące oglądać sukces jaki odnosi MMA teraz. Wszystko co wnosi ten sport i cała ta uwaga jaką ludzie mu poświęcają jest całkowicie zasłużona.

Pytanie: Kogo lubisz najbardziej z UFC ?

Randy Couture to koleś którego mam zaszczyt znać. Historia Randyego jest po prostu niesamowita, nieprawdopodobna historia. Czy widziałeś jego ostatnią walkę ? Tzn, mam na myśli to że jego etyka pracy oraz talent są po prostu fantastyczne.

Z Chudkiem Liddellem jesteśmy przyjaciółmi, uwielbiam Chucka i Georgesa St.-Pierre. I to co jest takie zarąbiste to widzieć tych gości którzy są artystami nokautów a oni są naprawdę bardzo bardzo skromni.

Georges St.-Pierre jest jednym z tych gości którzy są tak skromni. Uwielbiam to. Myślę że to jest świetna sprawa, i to właśnie tacy goście tworzą ten sport takim jakim on jest. To są świetni reprezentanci tego sportu i musisz to docenić. Ja na pewno doceniam.

6 KOMENTARZE

  1. Już chyba się nie bawi, teraz to już na szczęście tylko filmy. Ostatnio np. wkręcił Randego Coutura do filmu 🙂

  2. Taaa GSP daje radę. Najlepsze są jego komentarze łamanym angielskim po walce. Po walce z Sherkiem np. dał takie coś :

    „I knew I hurt him, because when I trow my first elbow, he said, 'Aghhhh!'”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.