Chociaż Daniel Cormier nie wydaje się być przesadnie zainteresowany kolejną walką z Jonem Jonesem i mówi raczej o starciach w wadze ciężkiej, Dana White, szef UFC uważa, że do trzeciego pojedynku pomiędzy Cormierem i Jonesem dojdzie.

Tak, myślę, że teraz jest czas na zrobienie tej walki.

White powiedział o tym otwarcie w rozmowie dla ESPN i dodał również, że Cormier mimo chęci zakończenia kariery, pojawi się w oktagonie jeszcze kilka razy.

Cormierowi zostały zapewne z trzy starcia w karierze i jednym z tych starć zdecydowanie będzie walka z Jonesem.

Warto przypomnieć, że Cormier mówiąc o kolejnych pojedynkach najczęściej wspomina o starciu z Brockiem Lesnarem, a jeśli do tej walki by nie doszło, to o mówi też o drugim boju ze Stipe Miocicem.

14 KOMENTARZE

  1. Dana panikuje, bo każdy dobrze wie, że w organizmie Jonesa niedługo coś zaś będzie pulsować, a wtedy komisja nie będzie już taka łaskawa.

  2. bojkotuję tego śmiecia Jonesa, rozumiem domniemanie niewinności, ale nie powinien walczyć, jeśli są wątpliwości;

    Łysemu już myśli o kapuście, a DC niech to oleje, nie lubię grubaska, ale przynajmniej walczy, nie wpada na dopingu itd. będzie pewnie walczył ze Stipe, potem może Ngannou jeśli rozklepie Caina, wszystko do wygrania.

    niech Jones obija Smithów tego świata i spada na drzewo.

  3. Odgrzewany kotlet nie smakuje najlepiej. Zestawienie po raz kolejny Jonesa z Cormierem to byłaby oznaka słabości UFC, że nie potrafią nic ciekawego, świeżego zaproponować

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.