W sieci pojawiło się nagranie, które jest kompilacją popularnych w internecie nagrań, jednak autor postanowił umieścić w nim charakterystyczne treningi Conora McGregora. Wideo spodobało się również samemu Irlandczykowi, który udostępnił je na swoim profilu na Facebooku.

Na profilu Vidgeo można znaleźć statystyki – filmik zebrał ponad 35 tysięcy reakcji, 10 tysięcy komentarzy oraz 32 tysiące udostępnień. „Notorious” jedynie ppobudował popularność nagrania – na jego profilu nagranie zebrało ponad 65 tysięcy reakcji, 5 tysięcy komentarzy i blisko 10 tysięcy udostępnień.

To nie pierwszy film z udziałem McGregora w kompilacjach. Wcześniej wielokrotnie pojawiały się podobne nagrania, które również stawały się hitem internetu.

Na wspomnianej wyżej stronie znajdziemy następujący opis:

Conor McGregor ponownie znalazł się pod ostrzałem po tym, jak w sieci pojawiło się nagranie, na którym wyraźnie uderza inne osoby podczas treningów do swojej następnej walki. Dana White próbował interweniowac, jednak nie był w stanie powstrzymać Notoriousa. W rolach głównych wystapily Kristaps Porzingis, Salty Cracker, Brock Lesnar, The Undertaker, Randy Orton RKO i Vince McMahon.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.