Michał Oleksiejczuk już w najbliższy weekend wejdzie ponownie do klatki UFC. Polak nie obawia się walki w parterze z Kevinem Hollandem, ale nastawia na wygraną przez nokaut.

Podczas gali UFC 302, która odbędzie się 1 czerwca w Newark w USA, Michał Oleksiejczuk stanie do rywalizacji z Kevinem Hollandem. Polak w rozmowie z dziennikarzami przed starciem powiedział:

Chcę walczyć w stójce, ale jeśli Kevin będzie chciał rywalizować w parterze, jestem na to gotów. (…) Jestem skupiony na tym starciu. Chcę znokautować mojego rywala. Taki jest mój plan.

Michał dodał również, że jego celem jest wejście do rankingu UFC.

To jest dla mnie wielka szansa. Jeśli wygram z Kevinem, zyskam na popularności. Chcę walczyć z najlepszymi w swojej wadze i chcę być w pierwszej piętnastce rankingu.

Oleksiejczuk walczył ostatni raz 9 marca podczas gali UFC 299. Polak zmierzył się wówczas z Michelem Pereirą i musiał uznać jego wyższość w klatce. Oleksiejczuk walczy dla UFC od roku 2017. W sierpniu 2022 roku Polak udanie zadebiutował w wadze średniej i efektownie znokautował Sama Alveya, a w grudniu posłał na deski Cody’ego Brundage’a. W kolejnej walce musiał uznać wyższość Caio Borralho, a następnie sile jego pięści uległ Chidi Njokuani.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of alww
alww

PRIDE FC
Welterweight

6,524 komentarzy 34,604 polubień

No to zobaczymy czy jesteś gotowy do walki w parterze :zakręcony:

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,007 komentarzy 27,668 polubień

Jak chcesz walczyć z najlepszymi to trenuj z najlepszymi prosta zasada
Wypierdalaj z tej szopy bo skończysz jak Rożal

Odpowiedz 1 Like