Takanori Gomi oraz czterech innych zawodników nie są już związani z UFC. Japończyk, Hacran Dias, Henrique da Silva, Adriano Martins oraz Carlos Felipe zostali zwolnieni z organizacji. Informację podało Combate.

Gomi (35-14, 1 NC) przegrał swoich 5 ostatnich walk w UFC przez skończenia w pierwszej rundzie. Japończyk nie wygrał walki od 2014 roku. Jego bilans w UFC wynosi 4-9.

Dias (23-6-1) przegrał trzy ostatnie pojedynki przez decyzje sędziowskie, m.in. z Cubem Swansonem czy Andre Filim. Jego bilans w UFC wynosi 3-5.

da Silva (12-4) miał dobry start w UFC, jednakże po 2 wygranych przegrał 4 kolejne walki. W ostatnim pojedynku został on znokautowany przez Gokhana Sakiego.

Martins (28-9) przegrał dwie ostatnie walki. Pokonywali go Leonardo Santos oraz Kajan Johnson.

Felipe (8-0) został zwolniony z UFC nawet nie debiutując w federacji. Zawodnik kategorii ciężkiej został zawieszony przez USADA na 2 lata za stosowanie niedozwolonych substancji. Menadżer Felipe wyznał w wywiadzie dla MMAFighting, iż zawodnik nie ma zamiaru występować w innych federacjach podczas zawieszenia.

3 KOMENTARZE

  1. Oby Gomi już dał sobie spokój z walkami, bo coś przeczuwam, że jeszcze skusi się na parę smarów w Japonii. Patrząc przez pryzmat jego występów w Japonii, to jego przygoda w UFC lekko mówiąc nie przynosi mu chluby. Walka z Diazem … ahh to było coś 🙂

  2. Jakiego Gomiego dla Gamrota :siara:liczę na próbę zakontraktowania Martinsa przez kaeswu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.